У мене погана кредитна історія і немає грошей. Як я можу купити житло в США?

0

Деколи в житті ми робимо дурниці, і я не виняток. Якщо б не було всіх цих безмежних помилок, не знаю, чи існував би сайт Immigrant porada, бо з кожною помилкою та її вирішенням або хоча б запитанням, я розумію, що є не одна людина, яка, крокуючи тією ж дорогою, наступить на граблі.


Чи можна купити житло в США, якщо у вас погана кредитна історія?

Скажіть чесно, чи знали ви, що таке кредитна оцінка чи історія, коли приїхали до Америки? Думаю, що більшість з вас не знала, особливо якщо ви прибули в ті роки, коли Інтернет ще не був таким доступним. Ми не знали, що це таке, і отримували інформацію від людей з того оточення, у яке потрапляли, і навіть не були впевнені, чи достовірна ця інформація.

Це щось на кшталт сайтів, блогів, відео тощо. Ви хочете про щось дізнатися, пишете в google і читаєте. Але треба знати, що інформація правдива, адже ви можете прочитати статтю про те, як вилікувати рак курінням трави. Тобто, будь-яка інформація має бути перевірена.

У ті часи це було ще більш важливо через відсутність Інтернету. Тож чимало наших людей відкрили кредитні картки, щоб розвивати кредитну історію. Але ніхто їм не розповів, як потрібно ними користуватись і що дозволено й заборонено робити. Тож тоді багато людей зіпсувало собі кредитні історії. Я навіть чув про випадок, коли хлопчик, який ще не був повнолітнім, вже мав найнижчу кредитну оцінку з можливих через неуважність батьків. Але також і завдяки цим людям, ми зараз читаємо таку статтю.

По-перше, все, що зроблене, те зроблене, і не варто тужити. Це минуле. Насамперед, треба розуміти, що у вас є проблема, і її потрібно вирішувати. Або якщо ви в цьому не бачите проблеми, вам треба це виправити, щоб купити нерухомість.

У декількох статтях і в одному відеоінтерв’ю було сказано, що кредитна оцінка й історія – вагомі частини здобуття кредиту. Тому вам необхідно виправляти кредитну історію. Про те, як це зробити, й написана стаття Як покращити свою кредитну оцінку або як можна було так затупити. Також рекомендую почитати інші статті про кредитну оцінку, щоб зрозуміти, як все працює: 

До речі, я пишу так багато про запитання, на які дуже легко дати відповіді. Відповідь на питання в заголовку – це «ні» і «ні». У цій статті я просто намагаюся підказати чи показати, що можна зробити, щоб виправити вашу ситуацію і досягти мети – купівлі нерухомості. Одразу скажу, що на це необхідний час, але воно того варте.

Я розумію, що помилок можна наробити за день, а виправляти доведеться рік. Невдача – мати успіху.


Чи можна купити житло в США, якщо у вас немає грошей?

Колись, ще до 2008-го року й до кризи, можна було купити нерухомість з першим внеском $0. Зараз, на жаль, це неможливо. Виправлю себе: це майже неможливо зробити з банком. Тому потрібно починати відкладати гроші.

Зізнаюся чесно, відкладати гроші – це така ж звичка, як чистити зуби чи застеляти зранку ліжко. Просто виробити звичку нелегко. Тому ось простеньке завдання. Якщо ви не відкладаєте гроші, тому що у вас кожна копійка на рахунку чи ви просто не вірите в це, налаштуйте автоматичне зняття $1, $5 чи $10 з кожної вашої зарплатні. І приблизно через півроку ви отримаєте відповідь на це запитання. Чи бракує мені тих грошей? Я більш ніж впевнений: ви відповісте, що навіть не помічаєте їх.

Ви виробляєте звичку жити на те, що у вас залишається. Тому навіть якщо ви почнете відкладати півзарплатні, то через певний період звикнете жити на половину заробітної плати. Знаю, звучить божевільно, але це працює. Тож виробляйте звичку й відкладайте на перший внесок за житло.

Також раджу прочитати важливу статтю «Заплатіть спершу собі».

Якщо у вас з’явилися додаткові запитання чи інформація, пишіть в коментарі.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Привіт!

Я почав писати книжку про те, як купити першу квартиру чи будинок в США. Вам цікаво більше про це дізнатися? Щоб легше було мені надіслати вам більше інформації, введіть своє ім’я та емейл.

Ми гарантуємо, що не будемо надсилати спам чи рекламу. Powered by ConvertKit
Share.

Про автора

Andriy Boychuk

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com