103+ сайти для роботи онлайн від Immigrant porada

0

Ця стаття двостороння: вона для тих, хто шукає роботу і для тих, хто хоче знайти працівників. Я не можу передати, наскільки сайти, на яких можна знайти когось, хто допоможе вам з проектом, спростили життя і відкрили нові можливості.

Чесно кажучи, навіть цей сайт Immigrant porada не був би можливим без таких сервісів, як Upwork i Fiverr.

Коротко розкажу, чому сайти для роботи онлайн такі класні і чому вони настільки змінили економіку всього світу. Йдеться про те, що багато працівників навколо світу готові працювати за зарплату, яка вигідна в їхній країні, а роботодавець може знайти собі помічника за доступними цінами.

Візьмімо, наприклад, Америку й Україну. У США мінімальна зарплата $8/годину. Але за ці гроші важко знайти хорошого працівника, хіба що нелегала, та й все одно виходить від $10, не менше. Трошки дорогувато, особливо для бізнесменів-початківців. А наприклад, на Upwork мінімальна зарплата $3, що вже набагато доступніше.

Погляньмо й на інший бік медалі. Якщо ви живете в Україні і працюєте в повний робочий тиждень (40 годин) за $3, то виходить $120 на тиждень і $520 на місяць. Якщо взяти курс $1=20, то виходить 10400 грн. Чесно кажучи, я не знаю, багато це чи мало у великих і дорогих містах, як Одеса і Київ, але в менших містечках і селах мало б бути достатньо для однієї людини. Я чув від друзів і знайомих, що в середньому потрібно від 10000 до 25000 грн., щоб прожити сім’ї з трьох людей.

Тому такі онлайн платформи нереально допомагають і бізнесам, і людям, які хочуть заробляти. Розгляньмо 10 таких сайтів.

 1. Freelancehunt 
  Один з основних українських сайтів з різноманітними видами проектів і великою кількістю людей. Його розділи: програмування, дизайн, аудіо/відео, робота з текстом, архітектура, інженерія, бази даних, адміністрування, аутсорсинг і консалтинг.
 2. Globalfreelance
  На цьому можна отримувати роботу, яку замовляють студенти з усього світу: лабораторні роботи, реферати, есе тощо.
 3. Upwork
  Наймасштабніший світовий сайт для пошуку роботи фрілансерами: від початківців до експертів. Насамперед, він відзначається високим рівнем безпеки як для замовника, так і для виконавця. Більше про те, як заробляти на цьому сайті читайте статтю Як зареєструватися і почати працювати на Upwork.
 4. Fiverr
  Один із найпопулярніших фрілансерських сайтів. Тут можна розмістити пропозиції про те, щоб виконати певну роботу за $5, $10 і більше. Читайте багато корисної інформації про роботу там у статті Чому фрілансерам слід обирати Fiverr?
 5. FL
  Одна з найбільших російськомовних багатопрофільних бірж для фрілансерів.
 6. Freelance.ru
  Російський сайт з різноманітними можливостями для фрілансерів різних спеціальностей.
 7. Etxt
  Спеціалізується на роботі з текстом. Одна з найбільших російськомовних бірж праці для копірайтерів та перекладачів.
 8. Freelancer
  Світовий ринок фрілансингу, аутсорсингу та краудсорсингу. Є україномовна версія.
 9. 1clancer
  Сервіс віддаленого програмування.
 10. Illustators jobs
  Робота для ілюстраторів з безкоштовною публікацією оголошень.

Проте не тільки ці 10 сайтів заслуговують на вашу увагу. Ми з Анею склали разом список з близько 110 сайтів, де можна знайти роботу онлайн. Кожен сайт по-своєму особливий. Також, щоб вам допомогти, ми розподілили сайти за категоріями: загальні сайти (для багатьох типів робіт) і специфічні (Програмування, дизайн, робота з текстами тощо).

Отримай безкоштовно список

103+ сайти для роботи онлайн від Immigrant porada

Ми гарантуємо, що не будемо надсилати спам чи рекламу. Powered by ConvertKit

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Все про роботу в Америці

Iporada-ebook

Підпишіться щоб отримати книгу безкоштовно!

Ми гарантуємо, що не будемо надсилати спам чи рекламу.
Share.

Про автора

Andriy Boychuk

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com