Як бути в курсі всього, про що пишуть про вас чи ваш бізнес в Інтернеті

0

Якщо у вас є бізнес і ви турбуєтеся про те, що хтось про нього каже, або якщо у вас нема бізнесу, але ви не байдужі до того, що пишуть про вас в Інтернеті, ця стаття для вас.

Сьогодні ви дізнаєтеся, як за допомогою технологій завжди бути в курсі, якщо хтось говорить в Інтернеті про вас або ваш бізнес. Це дуже важливо, особливо якщо про вас кажуть неправду або використовують назву вашого бізнесу в неправильних цілях.

Сьогодні це можливо зробити за допомогою безкоштовної функції Google. Вона має назву Google alerts. Ви заходите на цей сайт і налаштовуєте всі сповіщення, які хочете отримувати за певним словом або словами.

От, наприклад, у мене налаштовані такі важливі для мене слова в Google alerts: Andriy Boychuk, Immigrant Porada, iporada, Андрій Бойчук, Іммігрант Порада, а також іпорада. Навіщо це все, поясню після коротенького відео, де я показую, як це налаштувати і зробити. До речі, ось посилання на цю функцію (усе безкоштовно)

Навіщо це потрібно?

Навіть якщо у вас немає сайту чи онлайн-бізнесу, але є фізичний бізнес, не факт, що про вас не говорять в Інтернеті. Тож дуже важливо знати, що саме про вас кажуть, хто це говорить тощо. Таким чином ви можете захиститися від неправди або допомогти собі, коли почуєте цікаві й важливі коментарі про ваш бізнес.


Хочете отримувати більше порад щодо онлайн-бізнесу, лідерства та саморозвитку? Підписуйтеся на ексклюзивні тижневі розсилки з корисною інформацією, яка посприяє вам у бізнесі, допоможе стати кращим лідером або просто людиною (натисніть тут).

5 речей, які потрібно зробити у вашому бізнесі вже зараз

  1. Бізнес-сторінка на ...
  2. ... Pixel
  3. Google ...
  4. Google ...
  5. ... List
Ми гарантуємо, що не будемо надсилати спам чи рекламу. Powered by ConvertKit
Share.

Про автора

Andriy Boychuk

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com