Все про бізнес в США на Immigrant porada

0

США – це одна з передових країн у бізнесі, це чудова платформа для натхнення і розвитку своєї справи. Проте іноді (особливо на початку) створення бізнесу в США може викликати чимало проблем і питань.

На Immigrant porada ми намагаємося вирішити ваші проблеми і питання, тож підготували серію статей про безнес, які допоможуть як початківцям у бізнесі в США, так і в інших країнах.

Інтернет для бізнесу в США

Як створити сайт для вашого бізнесу. Усе від А до Я

Багато людей цікавляться: а як створити сайт? Скільки це займе часу і грошей? У цій статті детально описані всі варіанти, випробувані на власному досвіді.

Чому список розсилки (mailing list) важливий для вашого бізнесу?

У цій статті я детально розповім, що таке mailing list і чому він необхідний для вашого бізнесу, як повітря. Це річ, з якою ви будете незалежними.

Де продати ручну роботу або твори мистецтва?

Дізнайтеся про Etsy – це онлайн платформу для створення індивідуальних магазинів на сайті, де ви можете продати те, що самостійно створили.

4 веб-сайти, де можна продати речі в Америці

Ви створили і випустили товар? Чи може, хочете продати щось зі своїх речей або просто перепродати? Є 4 ідеальні веб-сайти, де ви можете це зробити.

Як найняти віртуального асистента для бізнесу в США: крок за кроком

Що можна зробити, щоб позбутися “синдрому супергероя бізнесмена”? У статті я розповім, як найняти віртуального асистента, і як це полегшить вам життя.

Чи вигідно купляти курси для створення бізнесу в США?

Уявіть, що ви вже кілька років у бізнесі, і вам є чим поділитися з іншими людьми про те, що потрібно робити, а чого краще уникати. Зараз я розповім кілька історій з власного життя, які допоможуть вам зрозуміти, що й до чого.

Продуктивність і мотивація в бізнесі

Синдром супергероя: 4 типові помилки у бізнесі

У цій статті я хочу перерахувати типові помилки бізнесмена-початківця. Це не вигадані проблеми, все це відбувалося зі мною, з моїми друзями і знайомими, у яких є власна справа.

Переваги роботи на когось для власного бізнесу

Дізнайтеся у цій статті, яку цінність для вас може мати робота на когось, як бачити в такій роботі переваги і як позитивно це вплине на ваш бізнес.

Книжки, які потрібно прочитати бізнесмену в США

Найкраще навчитися бізнесу можна, якщо використовувати ресурси людей, які вже досягли успіху. У цій статті я розповім про такі книжки для бізнесу й про те, як вони змінили моє життя та мій бізнес.

Порівняння бізнесів або як загнати себе в глухий кут

Якою б геніальною не була ваша ідея для бізнесу, хтось вже це робить. Ця стаття про типову помилку порівняння бізнесу і про те, як сам її припускався.

Profit first – книга, яка змінила бізнес

Якщо бізнес не приносить очікуваних прибутків або якщо у вас немає ніякої фінансової освіти, прочитайте «Profit first» про те, як керувати грошима у бізнесі.

Інструменти для бізнесу в США

Список інструментів і приладів для вашого бізнесу в США

У цій статті я, спираючись на власний досвід і досвід друзів-бізнесменів, дам вам список необхідних складників вашого бізнесу. Я зроблю цю статтю «живою»: викреслюватиму інформацію про інструменти, що застаріли, і додаватиму якісь нові корисні поради.

Контракт для бізнесу в США

У цій статті ми розповімо про контракт для бізнесу та основні документи й базові речі, які потрібно мати, коли ви створюєте бізнес з партнером.

Комп’ютерні програми для вашого бізнесу в США

Який би бізнес ви не створювали чи не мали, є програми для бізнесу, які допоможуть вам керувати своєю справою і розвивати її.

Інтерв’ю про бізнес в США

9000+ позитивних відгуків від клієнтів. Успішний бізнес українки в США.

У цій статті-інтерв’ю ви дізнаєтеся про успішну українку, яка розпочала свій бізнес на Etsy як хобі, а зараз має замовлень більше, ніж можна зробити товару.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

5 речей, які потрібно зробити у вашому бізнесі вже зараз

  1. Бізнес-сторінка на ...
  2. ... Pixel
  3. Google ...
  4. Google ...
  5. ... List
Ми гарантуємо, що не будемо надсилати спам чи рекламу. Powered by ConvertKit
Share.

Про автора

Анна Огойко - редактор сайту Immigrant Porada, вільний перекладач і викладач. Авторка статей про подорожі, іноземні мови та мотивацію.