Гроші Шукають Власника!!!

0

Недавно дізнався, що існує закон, який гарантує, що гроші, які належать вам, будуть вам повернені.

Наприклад, якщо якась компанія або банк винні вам гроші (з будь-якої причини) і вони не мають можливості їх видати (у зв’язку зі зміною адреси або прізвища), то гроші переходять в Міністерство фінансів США (U.S. Department of Treasury).

Також бувають випадки, коли людей вписують у заповіт або страховку без їхнього відома, і їх не можуть знайти, то гроші також переходять в Міністерство фінансів США. Але ці гроші не втрачені!

Що вам потрібно зробити, щоб отримати гроші?

Зайдіть на веб-сайт www.unclaimed.org. Знайдіть штат в якому ви проживаєте (проживали), введіть своє прізвище та ім’я і натисніть на пошук (search). Якщо вам винні гроші, то буде вказана інструкція щодо наступних дій. Там немає нічого складного. Моя порада: зробіть пошук на себе і ваших родичів та друзів!

Чому це важливо перевірити? Поділюся з вами цікавою історією.

Недавно шукав контактну інформацію однієї особи в Google і натрапив на досить несподівану інформацію. Цій особі у спадщину лишили нерухомість в Стейтен-Айленд (Staten Island, NY). Ще з 2003 року компанія, яка має передати нерухомість, не може знайти цю особу. Ну і відповідно ця особа не має гадки про свою спадщину.

Як би ви себе почували, якщо б ви успадкували маєток, але протягом 11 років нічого про це не знали? Тож ноги в руки і вперед перевіряти www.unclaimed.org.

На даний момент в США 48 мільярдів доларів ще не знайшли свого власника!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com