Підсумок за 2018 та плани на 2019 від Immigrant Porada

0

З вами Андрій Бойчук, засновник Immigrant Porada. Я хочу зробити підсумок за 2018 рік, а також розказати вам, що ми плануємо у 2019 році, які в нас наміри і як ми хочемо розвиватись.

Тож, давайте почнемо з 2018 року і трішки те, що сталося перед 2018, щоб ви знали чому Immigrant Porada трішки зменшила кількість контенту та кількість інформації, яку ми публікуємо на своїй платформі Immigrant Porada.

В кінці 2016 року, я звільнився з роботи і я розпочав свій бізнес. Як ви самі розумієте, кількість фінансів була лімітована, тому я не міг виділяти сімейні кошти на Immigrant Porada, на те, що я завжди роблю і тому, ми призупинили багато проектів, ми також призупинили випуск статей. Ми випускали статі, я знімав відео, але не з такою кількістю, як колись, як в 2015-2016 роках.

За ті 2 роки ми написали близько 400 статей і записали приблизно 100 відео. В 2017-2018 це було не так глобально і в 2018 році я зрозумів одне – без команди я не можу розвивати Immigrant Porada.

Чесно, 2018 рік був трішки унікальним тому, що я призупинив все, але ми створили настільки велику машину – Immigrant Porada. Настільки багато інформації, що люди почали самі доповнювати її.

Отже, по-перше, дякую всім, хто писали і пишуть статті на Immigrant Porada. Хто знімає відео.

Також, дуже вдячний за групу Immigrant Porada, яка є на Фейсбуці, яка розвивається з нереальною швидкістю і все завдяки нашому новому community director – Уляні.

Уляна – супер. Якщо б не вона, група би була така до сих пір трішки суха, а зараз там кожен день якісь новий контент, коментарі, дискусії та саме головне – порядок. Ніхто ні на кого… Бувають моменти, коли щось стається, але ми намагаємося фільтрувати, блокувати цих людей, блокувати тролів, блокувати людей, які засуджують так, як ми група для того щоб допомогти, а не осудити.

Перше, що сталося це те, що я звільнився з роботи і був тяжкий період, коли я розвивався і розвивав свій бізнес, і як я піднявся – про це я записав цілий курс. Про те, як можна заробити онлайн і не бути прив’язаним до місця. Якщо вам цікаво, ми на Immigrant Porada маємо курс про Upwork, як працювати онлайн. Це було перше досягнення в 2018 році, яке заняло дуже багато часу і енергії.

Друге досягнення, як я казав, ми наняли Уляну, community director. Це було одне з найбільших досягнень в 2018 році. Також, ми випустили свій перший фізичний продукт – це футболка.

Ми їх не продаємо і також, ще вагаємось чи будемо продавати чи будемо просто роздавати підпищикам групи, кожному сотому, чи кожному двухсотому підпищику. Плюс, людям за самий активний пост і той людині, яка є найактивнішою в групі. Тож, це буде робитися кожний місяць. Також, ми випустили стікери для того, щоб наклеїти чи на машині, чи на своєму комп’ютері чи будь-де, де ви забажаєте.

Якщо у вас ще немає цього стікеру, напишіть в групі або мені на email  або зв’яжіться якимось іншим способом і ми вам вишлемо їх. Ми їх роздаємо безкоштовно, тож платити за це не потрібно.

Головне, я познайомився з засновниками Razom for Ukraine. Нереально крута організація. Просто, я не знав чим вони займаються. Я з ними познайомився – дуже крута організація і також я хочу з ними в майбутньому в 2019 співпрацювати. Просто зараз я, якщо так дивитися глобально, є Україна і є Америка.

Razom for Ukraine – це організація, яка допомагає українцям в Україні з Америки.

Immigrant Porada – організація, яка доповнює їх, але вже тільки на території Америки.

Що ми плануємо робити в 2019 році?


По-перше, ми плануємо будувати команду. На сьогоднішній день, це тільки я і Уляна. І нам треба більше людей, нам потрібна допомога: як дуже базова допомога, так і спеціалізована на рахунок сайту, також ми будемо шукати людину для podcast, тобто людина, яка буде записувати подкасти, брати інтерв’ю. Також, нам потрібні контриб’ютори статей, ті хто люблять писати, ті, хто люблять ділитися своїм досвідом чи поганим чи хорошим, щоб навчати інших не повторювати тих самих помилок .

Найбільший фокус в 2019 році ми будемо ставити на розвиток Immigrant Porada групи на Facebook. Якщо ви ще не є на Фейсбуці в нашій групі, будь ласка, приєднайтеся і діліться своєю інформацією з іншими. Будь ласка, запрошуйте в групу людей. Нам потрібно більше людей, щоб допомогти більшій кількості людей. Чим нас буде більше, тим буде легше допомагати. Навіть, сьогодні, перевірте, якщо ви цього ще не знаєте. Зайдіть в групу, задайте любе питання й через лічені хвилини у вас буде вже декілька відповідей. А через день – там будуть десятки відповідей. Дехто інколи сміється, що Immigrant Porada – це Вікіпедія для українського іммігранта в США.  

Також, в 2019 році ми офіційно плануємо стати not for profit. Я вже дізнався деяку інформацію. Тож, ми вже в 2019 році плануємо перейти і стати not for profit, тобто, некомерційною платформою. Якщо ви хочете зробити donation, дати свої кошти на розвиток нашої платформи, ви зможете списати це з своїх податків. Але про це більше і про те, де ми є і як це ми все будемо робити я буду також розказувати пізніше. Також, якщо ви не є ще підписані на чи нашу групу, чи на нашу розсилку email, будь ласка, підпишіться на сайті. Посилання iporada.com/newsletter або зайдіть на сайт там багато форм, де це можна зробити.

Ласкаво просимо приєднатися до нашої команди за посиланням iporada.com/jointeam і побачити, хто нам потрібні. Чесно, нам всі потрібні. Будуть ще спеціалізовані роботи на які ми будемо шукати людей.

У 2019 році ми випустимо свою першу книгу. Це про те, як купити свою першу нерухомість в США. Я її писав 2 роки і повертаючись до теми команди… Я написав дуже багато, але завжди мене щось відволікало і я не міг дописати. Тому, у 2018 році я вирішив взяти співавтора і ми зараз з цією людиною дописуємо цю книгу. І вже в 2019 році до кінця березня ми повинні її випустити. Це наша мета і на сьогоднішній день все йде по плану. Тож, до кінця березня книга має бути випущена.

Хочу, щоб ви запам’ятали: запрошуйте людей в групу, ми будемо дуже фокусуватись в 2019 році. Ми будемо робити різноманітні цікаві проекти. Також, якщо ви знаєте когось, хто працює в газеті, або на радіо або на українському телебаченні в США,в Канаді чи в Україні, чи в інших країнах, і в вас є зв’язки, розкажіть, ми раді дати інтерв’ю чи щось розповісти про США, чи про нашу платформу. Нам потрібно більше очей і вух, щоб про нас і про нашу організацію дізналися більше людей. Ми віримо в те, що щоб допомогти більшості, про нас повинні знати більшість.

До зустрічі в 2019 році!
Веселих свят!

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com