5 порад​, як покращити свою сторінку на LinkedIn

0

Я більш ніж упевнений, що у вас була або є сторінка на Facebook, VK або Одноклассники. З такою ж впевненістю можу припустити, що у вас немає або не розвинена сторінка на LinkedIn.

LinkedIn – це професійна соціальна платформа для знайомства і спілкування з професійними намірами для бізнесу чи роботи.

Для будь-якої людини важливо мати сторінку на LinkedIn. Нижче наведу кілька порад для розвитку своєї сторінки.

  1. Фотографія. Поставте професійну фотографію, на якій ви професійно одягнені (відповідно до вашої професії, звісно). Ну якщо ви одягнетесь в білу сорочку чи блузку і чорний низ, ви не помилитеся. Класика.
  2. Напишіть, де ви працювали і працюєте. Назву компанії та період.
  3. Опишіть коротенько, що ви робили на тій роботі. Можливо, ви були секретарем в інженерній компанії, але насправді ви креслили і розробляли дизайни. Напишіть про це.
  4. Напишіть загальний коротенький опис про себе. Хто ви і що саме шукаєте, якщо ви щось шукаєте.
  5. Додайте skills – те, що ви вмієте робити, або чим відрізняєтеся від інших.

Це буде так зване “публічне резюме”. Спочатку воно буде там для краси, але згодом вам почнуть писати компанії і рекрутери і пропонувати роботу. Що може бути краще, ніж знайти кращу і більш оплачувану роботу, навіть її не шукавши?

Це тільки 5 порад з моєї практики. Залиште свої поради нижче в коментарях.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com