БАЗОВА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ НОВОПРИБУЛИХ

вчіть англійську роблячи
маленькі кроки

купти всього за $2 або читайте далі

Ви взагалі не розмовляєте Англійською? У вас мінімальний запас слів?

Як і кожна людина, яка знайомиться з новою мовою, ви стикаєтесь з мовними бар’єрами. Їх не так легко подолати, і деколи це займає не один рік.

Я знаю про це як з власного досвіду, так і з досвіду користувачів Іммігрант Порада, адже після опитування найбільшою проблемою, яку зазначали люди, виявилася саме англійська мова.

Люди хочуть вивчити мову, щоб знайти кращу роботу або просто могти виразити те, що думають. Інакше кажучи,

 їхня ціль не опанувати англійську, щоб її знати, а навчатися, бо вона допоможе їм досягти певної цілі.

Більшість людей і програм вчать одне й те ж саме: слова, граматику, письмо, читання і таке інше. Також часто можна почути такі поради, як «дивися телевізор англійською», «читай газети», «спілкуйся з американцями», «записуйся на курси». Це все хороші зауваження, і я їх підтримую. Але з власного досвіду знаю, що мене вистачило рівно на 2-3 дні такого заняття. Мені було нудно, я лінувався і залишав це. Один прекрасний день я навчався, бо відчував себе вмотивованим, а через 2 дні – здавався, і так по колу.

Проблема в тому, що ми, як то в Україні кажуть, біжимо поперед батька в пекло або навпаки нічого не робимо. Декого вивчення англійської зовсім відлякує, а декому набридло постійне розчарування, бо здається, що не видно кінця тому навчанню. Справа в тому, що ми беремо собі за ціль річ, яка не має початку та кінця. Ми розчаровуємось і відкладаємо на задній план вивчення мови, хоча це ж найнеобхідніше для досягнення наших цілей.

Ми з командою Іммігрант Порада довго думали, чим можна тут зарадити. Найчастіше лунають запитання саме щодо мови. Як і де вчити, чи не підкажете безкоштовні курси? З власного досвіду знаємо, що процедура це не легка. Але ми продовжували задавати собі ті ж самі запитання. Якщо повернутись у той день, коли перший раз приїхав до Америки, які найголовніші речі потрібно було знати? Що саме треба було вміти говорити і розуміти, щоб не бути словесно німим і глухим? Більше, ніж за 6 місяців, як ми почали порушувати ці запитання, ми дійшли до спільного знаменнику і створили список найважливіших 50 фраз з англійської мови, які вам потрібно вивчити для володіння базової англійської мови.

Як саме це відрізняється від інших методик?

Ми даємо вам цих 50 фраз, які ви будете використовувати в повсякденному житті. Після ідеального вивчення і вдосконалення цих фраз ви будете впевнені в тому, що кажете. Це буде ваша маленька перемога. У вас буде початок і кінець програми. І найголовніше – ви будете бачити свій прогрес. Ви будете знати не одне чи два нових слова, але вивчите готові нові фрази, за допомогою яких зможете впевненіше спілкуватися і розуміти англійською.

Ми інвестували на цей ресурс не одну годину. Він містить у собі список 50 фраз, письмову транскрипцію, тлумачення на хлопський розум де і коли варто вживати цю фразу, приклади, переклад і саме головне флешкардс. Флешкард це один з найпопулярніших методів вивчення слів чи фраз в Амеріці. Ми оцінюємо цю програму після витрачених сил та ресурсів, порівнюючи з іншими програмами, у $30. Але тому що наша ціль допомогти вам почати впевнено говорити англійською мовою, ми не хочемо, щоб саме вартість відштовхувала від навчання, тому ціну знижено, вона починається від $30 $2.

$2

СПИСОК 50 ФРАЗ

Ви отримаєте список із 50 найуживаніших фраз з перекладом, прикладами, поясненням, коли саме користуватися ними, і найголовніше – із записом українськими буквами, як читати фразу, щоб вона звучала по-англійськи.

$4

СПИСОК 50 ФРАЗ + FLASHCARDS

У цьому пакеті все те, що і в попередньому, але на додачу ви отримаєте документ який зможете роздрукувати і порізати на флешкардс, щоб мати ці фрази при собі, і в вільну хвилину їх повторювати або вчити.

Що таке flashcards?