7 чудес Квінза

0

Queens county або Queensboro. Квінз – це один із районів Нью-Йорка, у якому є багато різних міст. Якщо, наприклад, ви надсилаєте щось поштою в Бруклін, Стейтен-Айленд, Бронкс чи Манхеттен (Нью-Йорк), то завжди пишете назву цієї частини Нью-Йорка. А Квінз – особливий. Він поділений на маленькі міста. Саме тому тут так заплутано. З новими навігаційними системами це не проблема, проте раніше було важко знайти дорогу.Це ще одна стаття з серії статей про Нью-Йорк, і цього разу, як ви вже могли здогадатися, ми розповімо про Квінз. Тож, почнімо.


1. Forest Hills

Це історичний район, у якому знаходяться будиночки у стилі Tudor, які гармонійно поєднані з навколишнім дизайном ландшафту.  Цей район розташований біля дуже гамірної та людної вулиці. Але коли ви потрапляєте до цього місця, відчуваєте тишу навкруги, і здається, що ви у якомусь європейському історичному містечку.

Після прогулянки цим районом усім ласунчикам раджу завітати до Martha’s Bakery. Це надзвичайно смачна пекарня, особливо чудові наполеони з фруктами. Часом на свята ми їздимо сюди аж зі Стейтен-Айленда, щоб купити торт.  


2. Flashing park

Це парк в районі Corona, NY у Квінзі, де відбулася World’s Fair v 1964. Це всесвітня виставка, яка демонструє технічні досягнення людства. Часто під час таких виставок відбуваються конгреси з різних питань, на яких приймають важливі рішення. Здебільшого після таких подій усі павільйони забирають з місця подій, і все залишаться як було. Але після цієї виставки деякі павільйони залишили у парку.

Це місце вдало сплановане, тут є багато цікавих об’єктів: озеро, земна куля, музей, ковзанка тощо. До речі, тут, біля павільйону з двома колонами, відбувалися зйомки «Людей в чорному» (Men in black), за посиланням можете побачити картинки (click here), а також кіно Iron Man (click here).

DSC01820


3. Pepsi cola sign

У Лонг-Айленді (одному з міст Квінза) є старий великий знак «Pepsi-Cola», який світиться вночі. Здається, що тут нема нічого особливого, проте він знаходиться тут вже 60-80 років. Він має дуже вінтажний вигляд на фоні сучасних будинків і парку.

Цей знак розташований на березі Іст-Рівер в парку, де можна приємно провести час. Також у парку можна знайти чудовий краєвид на частину Манхеттена.

4 0534 052


4. Noguchi museum

Музей американського скульптора та ландшафтного дизайнера, який був у захваті від японської культури. Простота його скульптур та інших творів вражає. Усі речі зроблені в дуже мінімалістичному, але глибокому й гармонійному стилі.

Крім скульптур і ландшафтів, Ісаму Ногучі відомий також своїми меблями. Будинок музею побудований у сучасному стилі, де більшість експонатів знаходяться просто неба.DSC_0829


5. Socrates Sculpture Park

Неподалік від музею Ногучі є парк скульптур, у якому часто проводять різноманітні виставки скульптур і проводять фестивалі та кіно просто неба.

До речі, якщо ви живете в Нью-Йорку, останнім часом стали дуже популярні фільми просто неба в парках. Вони всі безкоштовні. Я найбільше люблю ходити на кіно в Brooklyn bridge park, з якого відкривається вид на панораму Манхеттена вночі.


6. Fort Totten

Одне із старовинних укріплень Нью-Йорка, яку колись оберігало берегову лінію острова. Це одне з небагатьох укріплень, які залишилися у місті. Інші два, які дуже відомі, це Batter Fort в Манхеттені i Wortwath Fort в Стейтен-Айленді. Але Fort Totten – це не тільки укріплення, але й історична пам’ятка.

Довкола нього є також парк, де можна чудово провести час у теплий сонячний день.Capture


7. The Ganesh Temple of Queens

Якщо вас захоплює різноманітна культура, у Квінзі можна відвідати індуїстський храм, побудований для нас у дуже незвичайному стилі, але доволі притаманному для індійської культури. Подивитися фотографії можете тут (click here).


Начебто все. Якщо ви знаєте інші цікаві місця, будь ласка, напишіть про них у коментарях. Це була ще одна стаття з серії «7 чудес Нью-Йорка». Якщо ви не читали інші публікації, то ось посилання на статті про Бруклін, Стейтен-Айленд і Манхеттен.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com