Immigrant porada

– це інформаційний портал і платформа для поширення досвіду між українськими іммігрантами в Америці. Інформація на сайті покриває основні сфери життя в цій чужій нам країні. Іммігранти з багаторічним досвідом роботи або з великим досвідом розповідають, ЩО ПОТРІБНО (і не потрібно), МОЖНА (і не можна) робити в США. Усе заради того, щоб СПРОСТИТИ або ВДОСКОНАЛИТИ ваше ЖИТТЯ ЗА КОРДОНОМ.

Є два методи того, як можна навчатися на помилках. Перший метод – це вчитися на своїх помилках і тестувати невідоме своїми ногами. А другий – це вчитися на чужих помилках і знати, чого очікувати від тієї чи іншої дороги.

Immigrant porada – це ресурс, який допомагає вам вчитися на помилках, які ми вже зробили, що допоможе вам уникнути неприємних несподіванок і небезпек. Наша мета – посадити у вас зерно інформації, щоб воно правильно і буйно у вас проросло.

Багато слов’янських спільнот в Америці заполонили міфи і неправдиві історії. Наша мета – розвінчати будь-які міфи та продемонструвати факти. А оскільки сухі факти – це трохи нудно, тому більшість статей – це реальні історії з життя, які можна читати як цікаву літературу, але побудовані вони винятково на фактах.

Андрій Бойчук є засновником проекту, Анна Огойко – головним редактором, а Олександра Cірик – головним дизайнером. Але найбільший вплив на проект маєте ви. Саме ви мотивуєте нас робити те, що ми робимо, саме ви нас надихаєте старатися і працювати ефективніше, щоб достукатися до кожного українця по всьому світу. Без вас сайту не існувало б. Тож діліться інформацією на сайті з іншими, щоб допомагати одне одному покращувати життя за кордоном.

До речі, як було сказано вище, Immigrant porada – платформа для поширення інформації, тож якщо у вас є цікава історія чи досвід, якими ви б хотіли поділитися, зв’яжіться з нами на aboychuk@iporada.com.

[convertkit form=4849852]