Accountability group or partner: виробляйте корисні звички і надихайте інших

0

Кожна людина може змінювати життя або робити маленькі вчинки, які допоможуть іншим людям рухатися вперед. І ви теж. У цій статті буде йтися про одну річ, яку ви можете почати вже сьогодні, щоб люди рухалися вперед і, найголовніше, щось робили.

Одного разу на зустрічі інвесторів з нерухомості я познайомився з цікавою людиною, а потім ми зустрічалися ще, щоб поділитися досвідом. І крім нерухомості, ми багато говорили про тайм-менеджмент і продуктивність.

Він розповів про друга, з яким вони відтискаються і переписуються через смс, хто скільки відтиснувся. Тоді в них була мета – 24 000 відтискань на рік, а це приблизно 67 на день. Тоді мене це зовсім не цікавило, тому що я тоді теж почав відтискатися, але робив приблизно 110 зранку. Все було чудово.Десь через кілька місяців ми зустрілися знову, і я запитав, як справи з цим експериментом. Він відповів, що вони й далі це роблять, і до них долучилося ще кілька людей. Ви подумаєте: ну й що тут такого? Коли я відтискався сам, мені набридло через місяць чи то й менше. Дуже легко сказати собі «Андрійко втомився, Андрійко не виспався, Андрійко сьогодні не робитиме цього», і так щодня. А у цих людей є група, перед якими він відповідальний. Тож я запитав, чи можна долучитися. Вони були не проти, і я став членом групи.

Перший місяць було якось незвично, за другий я зробив 3100 відтискань, а на третій місяць це стало звичкою. Вся радість у тому, що ви мотивуєте інших, а інші мотивують вас. Так-от, цю ідею не можна не використовувати, тож я створив таку спільноту у Viber для українців. З 15 запрошених долучився лише один, але тепер група розростається, і людей стає щораз більше. До речі, хочете приєднатися? 🙂

Ця ідея працює не лише з відтисканнями. Для жінок та дівчат можна використати присідання чи інші вправи. Це взагалі не варто обмежувати спортом. Ви можете створювати книжку і знайти таких самих людей, і потім писати по 200 слів щодня, або ж об’єднатися з блогерами й писати 500 слів щодня.

Ідея в тому, щоб мати людину чи групу людей, які робитимуть те ж саме, що й ви, і звітувати. Таким чином ви спонукатимете одне одного. Часом люди кажуть, що вони б бігали зранку, але не можуть робити це самі. Так-от, тепер це можливо завдяки технологіям.

Ось такий вигляд мало моє повідомлення, яке я розіслав усім своїм друзям і знайомим: «Привіт. Хочеш долучитися до групи відтискань у Viber? 18 000 відтискань до кінця року. Початок 1 квітня 2016».

Я додавав зацікавлених людей у групу і надсилав таке повідомлення: «Щоразу, як відтискаєшся, пишеш у групу + # скільки відтиснувся = # яка кількість цього місяця. Наприклад, відтиснувся 80 разів за сьогодні, і це твій перший день: +80=80, а другого дня – 20: +20=100. щомісяця рахунок стає нульовим, а результат за минулий місяць записуємо в назву групи».

Знову ж таки, група не повинна бути лише з відтискань чи присідань. Це може бути будь-що. Те, що ви не можете робити самостійно без мотивації інших.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com