Інтерв’ю: як стати актором масовки в США

0

Дарина переїхала в США за Грінкартою, не уявляючи, що вже скоро буде працювати разом з Кіану Рівзом. Дізнайтеся з її досвіду, як стати актором масовки в США.

Це про той самий момент, коли ви маєте на руках грін-карту, знаходитесь у Штатах та думаєте: «Чим тепер я можу тут займатися? Як почати працювати з нуля?» 

Як завжди, виручає наша винахідливість. І, цього разу йдеться про кіно. У цій статті я розкажу про Дарину із Дніпра, яка приїхала сюди лише кілька місяців тому та стала акторкою масовки. Зараз її «послужний список» налічує багато кіно- та телепроектів,  а також зйомки з зірками Голлівуду.

Це, як виявилося, непроста робота, графік дуже гнучкий, але сподіваюсь, її досвід стане натхненням для тих, хто ще шукає себе, або для тих, хто завжди мріяв стати актором, але сумнівався у собі. Тож знайте: зірки поруч.

Але про все по порядку. Ось її історія:

По-перше, з чого все почалося: як ти попала до Америки? Як ти вперше опинилась на знімальному майданчику? Як можна стати актором масовки?

Д: Я потрапила до Америки, завдяки тому, що виграла грін-карту у лотерею минулого року. Це було досить несподівано, тому що це я вперше подала заявку, та й то більш через те, що друзі наполягли. Але коли випадає такий шанс, я подумала, що було б безглуздо ним не скористатися, та почала нове життя.

Я приїхала у березні, а поки чекала на документи та розсилала резюме (за фахом я — директор з персоналу), зустрічалась з різними людьми, накопичувала корисну інформацію.

Друзі (також з Дніпра), які переїхали на рік раніше, розказали, що є різні сайти та кастинг-агентства (centralcasting.com, wulfcasting.com, taverallgroup.com), які набирають людей для роботи у масовці, зйомках у рекламі та телешоу.

Я — досить енергійна людина та не можу сидіти вдома без діла, тому зареєструвалась одразу після того, як отримала дозвіл на роботу.

Чи проходила ти якесь навчання для роботи у кіно?

Д: Навчання ніякого не проходила, але вже хочеться. Починаючи з дитинства, ми з друзями ще у дворі влаштовували вистави для родичів та сусідів. Пам’ятаю навіть, як мій дідусь написав про мене вірш, що я артистка «смішною, буркотливо-грізною та різною була».

Потім в школі та в університеті ми ставили різні постанови, в яких я неодмінно брала участь. Мабуть, такий досвід допомагає.

У якому жанрі фільмів тобі довелося зніматися?

Д: Були різні зйомки: і серіали різних жанрів, і комедійні шоу типу Comedy club, та повнометражні фільми — трилери та детективи. Дуже подобається зніматися у повнометражних фільмах — це цікаво, але і дублів робимо набато більше, ніж у серіалах.

Чи були якісь виклики для тебе під час зйомок?

Д: Виклики, тобто труднощі, були у вигляді того, що доводиться багато часу проводити на ногах, хоча я люблю гуляти пішки, але довго стояти на одному місці – важкувато. Крім того, іноді потрібно знімати зиму влітку, а отже, паритися у куртці та шапці або мокнути до кісток під штучним дощем.

Відомо, що ти досить швидко опинилася на знімальному майданчику з голлівудськими зірками. Як було працювати поряд з ними?

Д: Усі перелічені вище складності знімального процесу морально допомагають пережити розуміння того, що Кіану Рівз, наприклад, тут зі мною поряд, та йому ще важче — грати, битися, виконувати трюки. Та, дивлячись на нього, вирівнюється спина, розправляються плечі 🙂  

Поки що я працювала тільки з декількома знаменитостями, але дуже мотивує їхнє добре та просте ставлення — привітаються, перекинутися парою слів між дублями. Із зірковою хворобою мені ще ніхто не зустрічався.

Як вважаєш, твоя кар’єра та вже немалі досягнення — це результат великих зусиль чи це просто везіння?

Д: Я би не назвала це кар’єрою. В усякому разі, зараз. Це вдалий збіг обставин та моє велике захоплення цим процесом.

Минулого тижня було таке, що одні зйомки закінчились о 3 ночі, поки я доїхала додому, до підйому на наступні для сну залишалося рівно 1 година 45 хвилин. Але лягла, потім встала та пішла. І це при тому, що по житті я сова та соня. А ще я уперта: «Бачу ціль, не бачу перешкод».

Цілком можливо, що я піду вчитися акторської майстерності та оберу цей професійний шлях у новому житті. В історії кіно бували такі випадки. А, може, це залишиться на рівні хобі, я ще не прийшла до фінального рішення.

Як твої близькі поставилися до твого такого, мабуть, несподіваного працевлаштування?

Д: Друзі, думаю, навіть не здивувалися. Вони знають мою легкість на підйом, часом відчайдушність та вічну готовність до пригод. Мама питає, як справи у «майбутньої голлівудської зірки», але при цьому не забуває поцікавитися процесом пошуку звичайної стабільної роботи. Сестра веде список проектів, в яких я працювала, та зірок, яких я зустрічала на знімальному майданчику.

На твою думку, щоб потрапити в кіно, потрібно мати якісь спеціальні навички, риси або особливу зовнішність чи це під силу кожному?

Д: Піти працювати у масовку може абсолютно кожний. Я бачу там людей, які навіть англійською не дуже володіють. PA (production assistant) іноді їм ледве не на пальцях терпляче пояснює, що треба робити. Але що буде далі, залежить вже від самої людини — її бажання, старання і так, удачі, без неї нікуди.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar