​Чому я користуюся Amazon prime?

0

Кілька років тому Amazon представив нову систему доставки, яка називається Amazon Prime. Що це таке? Amazon prime – це річний абонемент, який дозволяє замовляти товари зі знаком prime і отримувати той товар протягом двох днів безкоштовно і ще багато додаткових переваг.


Кому вигідний Amazon prime?

Звичайно, Amazon prime – не безкоштовний. Він коштує $50 на рік для студентів і $100 на рік для всіх інших. Як підтвердити те, що ви студент? Треба мати активний е-мейл студента, наприклад, aboychuk@collegename.edu.

Коли я вперше планував підписатися, то дуже вагався, чи потрібно це мені. Стандартна мінімальна плата за доставку Amazon -$4.99. Постало питання: чи замовляю я стільки речей, щоб цей Amazon prime був для мене вигідний. А коли вони дали знижку 50% для студентів, я не вагався і відразу зареєструвався. 

Це було влітку 2014 року. Нещодавно я перевірив кількість покупок за 2014 рік. Я зробив 160 покупок. Ну нехай з них 10% були не Prime, тож не мали безкоштовної доставки. Лишаються 146, куплені за Amazon prime. Якщо порівняти це з покупками не на Amazon prime.

146 x $3.99 = $582.54.

Питання, чи вигідно підписуватися на Amazon prime навіть за 100 доларів? Математика проста, тому й відповідь очевидна. Тому я кожного року з радістю сплачую membership fee. А якщо ви зареєстровані на Amazon prime family, то у вас будуть ще більші вигоди.


Додаткові переваги Amazon prime

До речі, коли ви підписані на Amazon prime, у вас є доступ до всіх кіно і передач англійською мовою на Amazon prime video. Це щось на подобі Netflix. Я, чесно кажучи, рідко дивлюся. Також ви можете безкоштовно “позичати” одну книгу на місяць, слухати музику, зберігати фото, маєте доступ до безкоштовного дводенного сервісу, а якщо ви проживаєте в зоні Prime Now, то для вас доступна безкоштовна доставка за 2 години.


Student Amazon Prime

Якщо ви студент, платіть за Amazon prime через ваш е-мейл з коледжу. Ви отримаєте знижку 50%. Якщо ви навіть більше не є студентом, але у вас є якась електронна скринька, що закінчується на .edu, то це підтверджує, що ви студент і вам доступна знижка.


Family Amazon Prime

Окрім студентського Amazon prime, є ще й family Amazon prime. Що це? Це той самий prime з тими самими перевагами, які наведені вище. Але тут є ще й знижка 20% на підгузки й інші дитячі товари, а також на реєстрацію. Amazon prime коштує $99 на рік, і головна його вигода – це безкоштовна дводенна доставка. 

Тож чи вигідно мати Family Amazon prime? Порахуймо.

Я запитав у дружини, скільки підгузків ми використовуємо за день. Вона відповіла, що приблизно 8 для нашої майже шестимісячної донечки. Коли вона була менша, використовували більше. Так от, 8 x 365 (1 рік) = 2920 підгузків на рік. Ми купуємо вироби компанії pampers. В одній коробці 204 підгузки, а коштує вона $46. це приблизно 14 коробок на рік. Тобто, ціна за рік – $644. якщо amazon family надає 20% знижки, ви економите $129, а членство у цьому клубі коштує $99.

Отже, ви економите $30 на рік навіть якщо купуєте лише підгузки. Але повірте мені, ви не купуватимете там лише їх. Адже на Amazon можна придбати все, що потрібно дитині й вам, і коштуватиме це значно менше, аніж в магазинах. Тож рекомендую майбутнім і новоспеченим батькам долучитися до цього сервісу. Так, сьогодні вам треба буде заплатити $99, щоб зекономити потім. Але думайте про перспективу.

До речі, якщо у вас student prime за $50, вам необхідно буде змінити тариф на family й доплатити. Ви не можете мати student i family Amazon prime одночасно.


Мої поради

Діліться своїм рахунком з рідними. Вони можуть додавати свої кредитні та платіжні картки, а також оплачувати товар та висилати на свою адресу. Їм треба буде знати тільки ваш е-мейл і пароль. Особисто моїм рахунком користуються мої рідні та деякі друзі.

Якщо ви зовсім нічого не замовляєте з Amazon, вам не потрібен Amazon prime. Але з сучасними технологіями і цінами на Amazon, дуже важко там нічого не замовляти.


У цій статті деякі посилання є партнерськими. Читайте більше про це тут.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com