Хто такий Андрій Бойчук?

Мене звати Андрій Бойчук, я засновник Immigrant porada - платформи для українських іммігрантів.

Я родом з Івано-Франківська, де прожив до 2004 року. Після завершення школи виїхав до батьків у Нью-Йорк, США. У 2008 році я закінчив community college і купив квиток в один кінець, тому що вирішив переїхати в Україну назавжди, адже мені 20-річному не подобалася Америка.

Карєра яка поміняла життя ...

Та за 2 тижні до відльоту я отримав дзвінок від друга, який запросив мене на роботу. Це була посада моєї мрії. Я мав працювати креслярем у дуже престижній інженерній компанії. Я захотів спробувати, але лише два тижні, тому що пізніше мав вирушати в Україну. Після кількох днів і тяжких вагань я вирішив, що краще залишитися й попрацювати на роботі мрії, а потім повернутися в Україну, коли настане час…

У 2008 році, якраз під час цих переломних моментів, коли мені треба було вирішувати, що робити в житті, я зіштовхнувся з темою, про яку я ніколи не знав. Це був саморозвиток. Тема, яка мене цікавила щораз більше після кожної книжки, кожного відео, кожного подкасту.

У мене завжди була жага до передавання знань. Тож я вірю в гасло

TEACH EVERYTHING YOU KNOW

Ще тоді, приблизно у 2008 році, зародилася ідея допомогти іммігрантам і навчити їх. Але все було дуже розмито, і це були тільки мрії…

У 2013 році я одружився, а в 2015 у нас із моєю прекрасною дружиною народилася чудова дівчинка на ім’я Ангеліна. У той самий день на честь її народження я розпочав проект, про який мріяв багато років, – Immigrant Porada. Це платформа для поширення корисної інформації для українців.

За всі роки життя в Америці я працював і простим чорноробом, і на престижній роботі в офісі. У грудні 2016 року я пішов зі стабільної роботи інженером з високою зарплатнею у сфері телекомунікацій і присвятив своє життя своїй місії…

Моя місія та місія проектудопомогти українським іммігрантам, захистити їх від типових помилок, посприяти швидшому прогресу за кордоном, поділитися навчанням про саморозвиток, а також допомогти українському бізнесу розвиватися за кордоном.

Якщо ви хочете зв’язатися зі мною, це можна зробити через електронну пошту (натиснути тут) або за допомогою соціальних мереж Facebook чи Instagram.

Immigrant Porada створено для вас і заради вас