Авантюризм або чи варта гра свічок

0

Ви починаєте планувати переїзд до іншої країни.

Готуєтесь ментально, збираєте інформацію. У голові вже склалась картина того, які перші кроки потрібно зробити, які документи зібрати, скільки грошей треба для початку, обираєте конкретну місцевість в країні, навіть дистанційно шукаєте роботу та житло. У вас вже є якийсь доволі конкретний план дій. Переїзд настільки в’ївся до вашої голови, що ця тема починає вам надходити, навіть коли ви спите.

І раптом думки: а може не треба?.. Може, залишити все, як є? Якось воно буде. Тут є квартира, робота, рідні, друзі. А якщо нічого не вийде? Чи варто взагалі пробувати?

Я маю впевненість, що рано чи пізно подібні думки починають надходити навіть до найсміливіших людей, які, здавалося б, остаточно прийняли рішення щодо необхідності кардинальної зміни життя шляхом переїзду до бажаної країни.

Авантюризм. Що таке авантюризм? Ми можемо визначити вказане слово, як сукупність дій, спрямованих для настання події, результат яких може бути непередбачуваним, як хорошим, так і поганим. Тобто нам точно відомо, як ми живемо «тут», але абсолютно не знаємо, як воно складеться «там». І приходить звичайнісінький страх і сумніви щодо того, чи потрібно взагалі так кардинально ризикувати.

По-перше, було б неправильно говорити «ні, не ризикуйте», або «так, ризикуйте, незважаючи ні на що».

Звичайно, людина повинна самостійно зважити всі «за» та «проти». Але коли ви визначились, що конкретно для вас плюсів у переїзді більше, ніж у залишенні в країні, але ви природньо боїтесь, корисною порадою стане намагатись не обговорювати своє рішення з негативно налаштованими людьми.

Якщо поділитись деякими спостеріганнями, то ми можемо помітити, що людей, які таки змогли здобути хороших змін у своєму житті, відрізняє одна спільна риса – позитивний погляд на всесвіт. Тож візьмімо приклад.

У цей непростий момент при прийнятті доленосного рішення спілкуйтесь відкрито щодо цієї теми лише з тими, хто здатний вас підтримати. І в жодному разі не діліться своїми сумнівами з тими, хто обов’язково скаже, що занадто складно, нічого не вийде, не варто цього робити.

gtng02n3m6c-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8fВи повинні обрати для себе один із трьох можливих варіантів:

1. Навіть не намагатись і не вірити – у цьому випадку на місці Дива я б до вас не завітала.

2. Намагатись, але не вірити – вже краще.

3. Намагатись та вірити – ідеальний варіант.

Отже, коли ви вирішили, що переїзд вам таки потрібен, але до вас завітав страх, «відключайте» мозок і завжди обирайте варіант №3 – «Намагатись та вірити».

Все буде добре, бо гра свічок таки варта.

i35thfwmqq8 ale9_hd5vew

 

 

 

 

 

 

 


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Юридичне минуле). Червоний диплом та п'ять років стажу у галузі права. Художнє теперішнє). Масляні картини та художньо-освітні курси малювання для дітей.