Один день в Нью-Йорку: Brooklyn Bridge Park і Jane’s Karusel

0

У вас є один день, щоб провести його в Нью-Йорку. Що робити? Куди піти? Чи, може, ви живете в Нью-Йорку і хочете якось провести день? Сьогодні я хочу розповісти про один варіант того, як можна провести день в Нью-Йорку.

Моя розповідь буде з власного досвіду і, відповідно, з моїми фотографіями, на яких ви можете самі подивитися, чи вам цікаво було б відвідати ці місця. Я розкажу нашу подорож у Brooklyn Bridge Park і район DUMBO (Down Under the Manhattan Bridge Overpass).

Оскільки ми приїхали в цей район на машині, а він густо населений, біля самого парку було важко знайти парковку, тож ми зупинилися північніше парку на одній із вулиць. Але щоб пройтися за схожим маршрутом, який ви зараз побачите, ви можете розпочати зі станції метро York Street на оранжевй лінії метро F.

DUMBO – це колишній комерційний район, тож тут ви побачите багато вулиць, викладених бруківкою, а також цегляних будинків, де стіни шириною сягають декількох метрів, що типово для традиційної Америки.

DUMBO вважають трендовим районом, у ньому живе багато творчих людей з цікавим баченням світу. Тож на стінах будинків та парканах можна побачити різноманітні витвори мистецтва, а також час від часу на вулицях трапляються всілякі цікаві скульптури.

Проходячи повз будинки і дивлячись на міст, думаєш, що він нереально великий, оскільки є з чим порівняти і ця маса вражає.

Колишні склади і фабрики перероблені в сучасні магазини або житлові будинки. І це поєднання старого фасаду з новими будувельними матеріалами і архітектурними цікавинками зачаровує. Ось наприклад, нещодавно відкритий магазин для дому West Elm біля самого парку.

Не знаю історії будинку нижче, але знаю, що кілька років тому квартиру на найвищому поверсі, он там де годинник, продавали за $18,000,000. Більше фото цієї квартири ви можете переглянути за ось цим посиланням.

А ось і одна з головних причин, чому ми сюди приїхали. Це карусель в парку, оскільки ми дуже хотіли покататися з нашою донечкою, Ангеліною, на карусельці. Це її другий досвід карусельки в житті.

Ця історична карусель Jane’s Karusel була створена у 1922 році, але вона не завжди була на цьому місці, її перевезли сюди тільки кілька років тому. Взимку карусель закрита у скляній споруді і обігрівається, тож там дуже комфортно. А влітку відкриваються дві скляні стіни, що надає всім, хто катається, неймовірних відчуттів.

До речі, квитки на карусель дуже дешеві – лише $2, а для маленьких діток безкоштовно. Можна розраховуватися карткою або готівкою.

Біля каруселі в парку також можна насолодитися панорамою Мангеттена, але чесно кажучи, Бруклінський міст її трошки заступає, хоча можна добре бачити два мости: Бруклінський і Мангеттенський.

На вході в іншу частинку парку, яка знаходиться за Бруклінським мостом є фабрика морозива. Вона і взимку відчинена, але тоді якось немає особливого бажання, а от в теплу пору року – те, що треба. Охххх, чесно кажучи, такого морозива доброго я в Америці ніде не їв, хіба що в селі, де живуть Аміш. Тож рекомендую відвідати.

Також біля цієї фабрики морозива є дві вежі – праворуч і ліворуч. Праворуч (якщо стояти лицем до Мангеттена) знаходиться River cafe. Ми ніколи там не були, але виглядає як вишукане місце і не з дешевих (перевіряв сайт), але одного дня ми його обов’язково відвідаємо. Ліворуч знаходиться музична вежа, на якій відбуваються концерти класичної музики, де можна насолодитися музикою, водночас милуючись панорамою на Мангеттен.

А вже біля самого парку відкривається чистий і знаментиий вид на панораму Манхеттена, Статую Свободи і Бруклінський міст. Дизайнер парку гармонійно його спланував, тож там є багато місць, з яких можна помилуватися панорамою і вдень, і вночі.

А також тут є дуже популярні сходи, призначені більше для того, щоб сидіти на них, ніж чим підніматися вгору чи вниз. Вони бувають там досить завантажені, коли тепло.

А ось і наша команда, з якою ми гуляли в цьому парку і гарно провели час. Маленька людинка – це Ангелінка, яка чомусь ніяк не хотіла дивитися в камеру 🙂

А ви були в Brooklyn bridge park? Які у вас враження? Сподобалося? Чи хотіли б вернутися? А якщо ви не були, то бачачи фотографії і читаючи статтю, чи хочете побувати тут? Пишіть в коментарях нижче, буде цікаво почути відгук від вас.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com