Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Bucket list: виписуйте свої мрії

0

Bucket list – це список ваших бажань і мрій, які ви хочете перетворити в цілі і виконати у своєму житті.

Це список того, чого ми хочемо в нашому житті: відчути, побачити, зробити, ким стати і так далі. Оскільки зараз грудень, то я вважаю, що цей місяць – це пора підрахування ваших досягнень і поразок за попередній рік і планування наступного. Тож я вирішив написати статтю про такі списки і поділитися з вами.

Скільки у вашому житті було моментів, коли ви хотіли щось, а не могли чи з фінансових причин, чи з сімейних, чи ще з якихось. І ця ваша мрія чи бажання у вас стухає всередині і часом ви й зовсім про неї забуваєте. Так-от цей список – це місце, де ви маєте записувати все, що ви хочете мати, бачити чи відчути.

Не думайте про те, що це нереально, чи що вам гроші потрібні. Ідея не в тому, щоб відповісти на питання, чи це реально. Ідея в тому, щоб записати все те, чого ви бажаєте. Ви ніколи не знаєте, як ваше життя повернеться і які можливості для вас відкриються. Помрійте!

Навіть візьмімо найпростіше: виграли ви лотерею. Ну скажімо, $50000. Що ви зробите з цими грошима? Гроші легко витрачати, тож придумаєте, але чи не було б ідеально зробити те, що ви бажаєте, те, про що мрієте або те, чим живете?

Також цей список я особисто використовую для того, щоб він надихав на складання планів на майбутнє. Записуйте все, що забажаєте, у будь-який момент свого життя і коли ви робите свій річний звіт і плани на майбутнє, можете перевіряти bucket list і викреслювати речі, які вас вже 100%-во не цікавлять. Просто деколи ми щось хочемо спонтанно в певний момент, а потім питаємо себе: та навіщо мені це потрібно?

Також не бійтеся копіювати чужі плани, цілі, мрії і так далі 😉 Я особисто це дуже часто роблю, коли читаю книжки. Прочитав, наприклад, книгу Пауло Коельо і дізнався про Дорогу Святого Якова. Вау, звучить круто. Тепер і я хочу пройти цю дорогу – і через секунду це в мене в списку.

Пробігти Нью-йоркський марафон 26 миль. Вау, і я б хотів це зробити. Додано до списку. Ось частинка мого списку для прикладу:

Immigrant Porada Bucket List

Також я прикріплюю файл Excel, яким ви можете користуватися для записування своїх заповідних мрій.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com

Pin It on Pinterest

Share This