Де найкраще купляти речі в Америці?

6

Де купити щось в Америці? Як розумієте, це запитання дуже загальне, і відповідь тільки одна. Як полюбляють казати американські бухгалтери й адвокати: “it depends”. Тобто все залежить від того, що ви шукаєте. Але я все одно спробую відповісти. А якщо я щось пропущу або забуду, прошу додати це в коментарях.

Усі закупи можна поділити на 2 категорії: наживо і онлайн. Наживо можна купувати в магазинах або безпосередньо в людей.

Почнімо із купівлі товарів онлайн.

Де купувати речі в Америці онлайн

 1. Amazon.com

  Наразі лідер з продажу речей. Тут ви можете знайти що завгодно: від викрутки до підгузників чи мікросхем для комп’ютера. У них також надзвичайно якісна робота з клієнтами. Їхня система професійна й автоматизована. Купувати можна, коли завгодно, а доставити цю річ можуть і за годину (все залежить від того, що ви купуєте й де ви живете). Стандартний час доставки товару – 2 дні. А з Amazon prime вона безкоштовна. Читайте тут, що таке  amazon prime. Узагалі, якщо знаєш про Amazon, то далі можна й не читати 🙂 Але я раджу все ж таки це зробити, якщо у вас є час. До речі, дуже важливу роль на Amazon відіграють відгуки, тому обов’язково переглядайте, позитивні вони чи ні.

 2. Ebay

  Це онлайн-аукціон, на якому можна купити й миттєво. Але за останні роки рейтинг Ebay зменшився, особливо через роботу з клієнтами. Після того, як мене заблокували без жодних вагомих причин, я перестав ним користуватися і рідко чую, щоб хтось його використовував. Часом там купують хіба що вживані запчастини до автомобілів або інші вживані речі.

 3. Walmart.com

  Копія Amazon, тільки в реальному просторі, а не в Інтернеті. Тобто, це фізичний магазин, у якому дуже хороші ціни й великий вибір. Ця компанія створила онлайн-магазин і намагається конкурувати з Amazon, хоча поки що це не надто вдається. Та все одно у них на сайті можна замовити те, чого немає на Amazon або те, що на Amazon коштує дорожче.

 4. Etsy

  Це магазин ручних виробів. Тобто, якщо ви хочете купити якийсь мистецький твір, можете зайти сюди. Це хороший і дуже популярний сайт для речей ручної роботи та антикваріату. До речі, на ньому українка створила чудовий бізнес з вироблення косметики. Дивіться тут.

Це начебто всі популярні сайти, про які вам варто знати. Якщо я щось пропустив або якщо ви знаєте про інші дуже хороші й корисні магазини, пишіть у коментарях.

Найкращі фізичні магазини для купівлі речей в США

 1. Walmart
  Як я вже казав, це лідер серед магазинів такого типу. У ньому найкращі ціни й найширший вибір. Є ще магазин Target. Він схожий на Walmart і також дуже популярний, але ще новий, тому не такий поширений. Ціни в обох брендів однакові, хоч вони й конкурують. А часом в одному магазині можна знайти те, чого нема в іншому.
 2. Home Depot i Lowes
  Це магазини товарів для будівництва. Вони зазвичай знаходяться поруч, і ціни загалом теж однакові. Щоправда, люди з часом обирають один з них на основі власних бажань і вподобань.
 3. Barnes & Noble
  Великий книжковий магазин. Amazon  – лідер з продажу книжок в Інтернеті, а Barnes & Noble – у фізичному форматі. Мені подобається часом зайти туди, розглянути полиці, погортати книжки, прочитати розділ з книжки, яку планую придбати. Та я рідко купую там щось, тому що на Amazon ціни значно менші.
 4. Macys
  Це department store (універмаг), у якому ви знайдете одяг, аксесуари, парфуми тощо. Цей магазин не дуже дешевий, але зі знижкою можна придбати хороші речі за низьку ціну.
 5. Thrift stores
  Це комісійний магазин, де можна купувати дешеві, хоч і вживані речі. Детальніше про thrift shopping читайте тут.

Якщо ви вважаєте, що потрібно додати сюди ще якийсь магазин, напишіть у коментарях.

Ась деякі вже опубліковані статті, які стосуються купівлі речей в Америці.

У цій статті багато інформації, і її ідея не в тому, щоб ви усе запам’ятали. Використовуйте її як довідник. Тобто коли вам буде щось потрібно, зайдіть, подивіться і згадайте, яку назву має той чи інший магазин.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com

Pin It on Pinterest

Share This