Чому фрілансерам слід обрати Fiverr?

0

Сучасний світ змінився, у людей з’явилася можливість працювати безпосередньо з дому та заробляти собі на життя у зручній та приємній обстановці. Робота фрілансером стає все більш і більш поширеною, тому зараз існує багато сайтів та платформ, де кожен з нас може реалізувати свій потенціал.

Що таке Fiverr

Одним з чудових місць як основної роботи, так і додаткового заробітку є сайт Fiverr. Ідея сайту дуже проста і її легко можна «прочитати» з самої назви сайту (від англ. «Five» – п’ять).

Основною частиною заголовку кожного проекту завжди буде фраза: «Я зроблю … за 5 доларів». І тут ви вже самі обираєте, що ви можете зробити за 5 доларів – відповідати на листи, здійснювати пошук інформації, писати статті, перекладати тексти, робити аудіозаписи, створювати цифрові малюнки, редагувати тексти чи малюнки та багато іншого.

Коли сайт починав працювати, всі проекти здійснювалися у рамках 5-ти доларів, але з часом така тенденція змінилась, і за додаткові 5, 10, 20 доларів можна збільшити проект, розширити його.

Як почати заробляти на Fiverr

Як і кожен сайт для фрілансерів, Fiverr має надзвичайну конкуренцію у найбільш поширених типах проектів. Найскладнішою галуззю у плані конкуренції являється є цифрових іконок та цифрових малюнків.

Інші типи проектів можуть мати низький ступіть конкуренції, але й покупців може практично не бути. Тому для того, аби отримувати замовлення та, у результаті, заробляти гроші, треба виконувати деякі правила.

Правило №1

Визначте, що ви вмієте робити найкраще, у чому ви є професіоналом! Робітників, які навіть не розуміють, що від них просять, дуже багато! Тому попри те, що конкурентів може бути надзвичайно багато, їх кількість буде постійно падати у разі, якщо ви краще за інших розбираєтесь у своїй галузі.

Правило №2

Створіть привабливий та гарний профіль.
•    У якості аватарки використовуйте реальне фото. Кількість замовлень у «реальної» люди завжди більша, ніж у тих, хто використовує незрозумілі фото.
•    Зробіть вичерпний опис того, що ви зробите за 5 доларів. Слідкуйте за тим, щоб кожен аспект сервісу був гарно описаний, щоб у покупців не виникало багато питань, щоб всі речення були збудовані граматично правильно. Також робіть виділення жирним шрифтом та великими літерами на найважливіших моментах і ніколи не перебирайте з їх використанням, інакше це прирівнюється до невихованості.
•    Після того, як ви описали основний проект, за який візьмете 5 доларів, ви можете розширити його, додавши короткий опис та суму кратну 5-ти.
•    Для того, щоб на ваш сервіс звертали увагу, використовуйте гарні малюнки, які чудово «опишуть» ваш сервіс візуально. Проблема багатьох продавців у тому, що вони використовують малюнки, які першими потрапили на очі у пошуку Google.

Малюнок – візитка вашого сервісу, він першим потрапляє у поле зору при пошуку, потім вже заголовок і опис. І на кожному кроці продавець повинен зацікавити покупця, «змусити» його купити сервіс саме у нього.

Якщо ви не можете написати чудовий опис та створити малюнок, замовте їх безпосередньо на сайті! Цей процес буде надзвичайно корисним для вас, як для майбутнього продавця!

По-перше, ви продивитесь сотні профілів і виявите для себе, що вам подобається, що ні, що привертає увагу, а що змушує одразу покинути сторінку. Але не просто продивляйтесь профілі, а уважно аналізуйте їх та крихтами збирайте інформацію, яка буде важливою і для вас!

По-друге, ви пройдете сам процес покупки і будете знати як все відбувається з боку покупця. Маючи такий досвід, вам буде легше спілкуватись з покупцями і ви будете знати, на що звертають увагу покупці.

Правило №3

Якісно та вчасно виконуйте замовлення. Навіть якщо Fiverr став для вас не місцем постійної роботи, а лише способом підробітку, не забувайте про важливість якості надання сервісу.

Завжди перевіряйте вже готовий проект, не бійтесь вносити зміни, адже з часом ідеї укладаються у голові і ви можете висловлювати їх без хаосу. Якщо у вас виникли проблеми або питання – не бійтеся спілкуватись з замовником! Ставте питання, завжди відповідайте на його повідомлення, спілкуйтесь з замовником так, неначе ви були на його місці!

Правило №4

Починайте з маленького. Після реєстрації на сайті дуже складно знайти великі та гарні проекти. Тому ви завжди можете починати з маленьких проектів, заробляти рейтинг, отримувати гарні відгуки, погоджуватись працювати вдвічі більше, ніж ви планували за ту саму суму. Одним словом – спочатку ви працюєте на профіль, а потім він буде працювати на вас.

У чому відмінність сайту Fiverr

Багато платформ для фрілансерів пропонують щомісячну оплату за перебування на сайті. Це – незрозуміла і неприємна для багатьох річ, особливо, коли ти щойно зареєструвався і зовсім не маєш замовлень. Перші замовлення можуть з’явитись не скоро, а платити вже треба.

Саме у такому світлі Fiverr стає надзвичайно привабливим – ви платите процент лише з тих проектів, які ви виконали і за які отримали кошти!

Робота з Fiverr може стати дуже простою і приємною, якщо ви будете дотримуватись простих правил і зробите все можливе, щоб стати найкращим.

А наразі, бажаємо вам успіху!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

[convertkit form=4858064]

Про автора

Avatar

Anastasiya Barabash - педагог, філолог та перекладач англійської мови. Авторка статей про освіту та дітей.