Чому я не люблю користуватися Airbnb?

0

Недавно ми написали статті про те, який сайт Airbnb хороший для мандрівників. То чому зараз я пишу статтю про те, що більше його не люблю?

В Airbnb є два види клієнтів: ті, що знімають житло і ті, що його здають. Звичайно, що тих, хто знімають житло, набагато більше, ніж тих, хто здають його в оренду.

Тож розумним бізнес-рішенням є фокусування на клієнтах, які знімають житло, і менше на тих, хто здає його. Це все було б добре, але знаходяться люди, які користуються цим.

У нас був будиночок в горах, який ми здавали на вихідні для відпочинку. Усі були завжди задоволені і лишали нам позитивні відгуки. Одного разу гроші з нашого рахунку зняли і заблокували нашу хатинку на сайті. Зв’язалися з сайтом і попросили пояснити. Нам сказали, що в хаті клієнти знайшли в матраці клопів.

Звичайно, ми запиталися, як сайт зміг перевірити, чи клієнти казали правду. Виявляється, самі клієнти вислали фото сайту. Чого саме? Клопа на серветці! Класно, але ж на тій фотографії, окрім клопа і серветки, більше нічого не видно. Будь-яку таку фотографію можна завантажити з Google Images.

Ми намагалися пояснити, але ніхто не захотів слухати. Пріоритети на тих клієнтів, які знімають в оренду. З бізнес точки зору, це розумно.

Ми і далі здавали в оренду на Airbnb, але на першому місці тепер стоять сайти flipkey.com abo homeaway.com . Це сайти більш бізнес-френдлі.

Оце вам і маленький опис чудового Airbnb з погляду того, хто здає в оренду.

Leaderboard Ad


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com