Чи готові ви купити автомобіль в США?

0

Однією з найбільш заманливих речей в Америці є, звичайно, авто. Бо за $200-$500 на місяць можна купити будь-яку машину, починаючи з KiA i закінчуючи Mercedes чи BmW.

Крім того, самі дилери роблять хорошу і привабливу рекламу, де говорять про найменші відсотки від вартості машин.

Пам’ятаю, одного разу можна було взяти Nissan Altima за $99 на місяць. Відразу виникає логічне питання. Ну як тут можна прорахуватися? Я за проїзд в метро витрачаю близько $100-$150, а тут цілісіньке новеньке чудо на чотирьох колесах!
Ось пропоную вам список питань, які допоможуть вам зрозуміти, чи по кишені вам купувати зараз машину

  1. Ви хочете нову чи вживану? Зовсім-зовсім нову чи віком 2-3 роки?
  2. Ви хочете брати на авто кредит чи купувати готівкою?
  3. Можливо, ви плануєте брати машину в оренду (lease)? Якщо так, то будь ласка, не робіть цього! Це найбільш фінансово невигідне рішення.
  4. Якщо берете в кредит, дізнайтесь, який має бути ваш місячний внесок. Для цього потрібно взяти ціну машини і приблизний відсоток кредиту (рекомендую брати 10%). Хтось з вас скаже, що бачив рекламу дилера з 0% чи 2.5%. Я також бачив, але моя порада для вас: рахуйте поки відсоток 10%.
  5. Зверніться в страхову компанію і дізнайтеся, скільки коштуватиме страхування на ваше авто. По-перше, проста страховка, а по-друге, повна (two-way). Якщо ви бредете машину в кредит, то підходить тільки повна.
  6. Потрібно буде заплатити податок на купівлю. Якщо ви купуєте нову машину або новішу, податок може складати $1-3k залежно від ціни.
  7. Реєстрація. Плата за неї – незначна, порівняно з рештою, але будьте готові заплатити $200-300.
  8. Бензин, платні дороги і обслуговування. У кожного ця сума буде різна, оскільки кожний їздить по-своєму і в різних напрямках. Але плануйте на це все приблизно $100-200.

Тепер можете підсумувати всі загальні витрати, а також місячні і дасте відповідь на це питання: чи можете ви собі зараз дозволити мати машину.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com