Чи можна мати машину в Америці і не платити за страховку?

0

Ви не можете мати машину в Америці і не платити за неї страховку. Користуєтесь ви машиною, чи ні, а повинні платити за страховку по закону. В іншому випадку вам анулюють реєстрацію на машину і ви повинні будете віддати назад номери у Department of Motor Vehicles (DMV).

А тримати машину без номерів, наприклад, на вулиці Нью-Йорку – також нелегально. Ви можете тримати її в себе в дворі без номерів, але не на вулиці. Тож відповідь – ні.

Про це я дізнався тож, коли купив свою машину і через місяць коробка передач полетіла у Пенсильванії. Я її відвіз до майстра, і робили її майже 3 місяці. Чому так довго? Ой, не питайте. Тож мене тоді трохи жаба давила. Машини в мене немає, а страховку маю платити.

То я зателефонував у страхову компанію і пояснив свою ситуацію, а вони пояснили, як все працює. Я повинен мати хоча б мінімальну страховку.

Тож якщо ви з якої-небудь причини хочете перестати платити за страховку, пам’ятайте, що ваша реєстрація буде анульована.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com