Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Чи варто робити більше, ніж вам за це платять?

0

Чи варто працювати більше від того, за що вам оплачують? Хтось думає, що варто, інші, що ні. Насправді, все залежить від вас і поставлених перед вами цілей. Проте, я не знаю людини, яка б хотіла мати погану мету та псувати собі життя. Тому однозначна відповідь на це питання: «Так», хоча люди часто цього не розуміють.

Тому в цій статті хочу розповісти про те, що говорять на цю тему видатні люди, мільйонери та успішні бізнесмени.


Як досягти успіху?

Усі знають, що для того, щоб стати успішним в певній справі, треба робити та творити більше, ніж те, за що вам платять. А більшість людей робить рівно стільки, скільки треба, або і менше: часто ходять курити, пити каву або просто вдають, що працюють. Я не можу когось переконати в тому, що це неправильно, проте можу розказати про те, як сумлінна праця виправдовує себе.

Більшість людей працюють важко всього один день і думають, що цього буде достатньо. Але ні, так працювати потрібно завжди, щодня робити ще один додатковий крок. Лише тоді ви будете попереду.

Часто ви не розумієте, чому той, хто заробляє так, як ви, робить менше роботи, а вам потрібно працювати більше. Ви вважаєте, що це несправедливо, з вас навіть насміхаються колеги. Проте саме через те, що проти суспільства йдуть одиниці, у нас так мало успішних людей і хороших працівників.

Але якщо ви один із тих, хто йде далі і робить щодня додатковий крок, ви завжди будете попереду інших. Особисто я працював досить важко цілих чотири роки, щоб бути попереду. І навіть після цих чотирьох років, коли я вже дечого добився, я не знизив темп роботи. З часом це входить у звичку, і ви стараєтеся бути на крок попереду всюди: на роботі, вдома, з дружиною та з друзями.


Що буде, якщо працювати більше?

Погляньмо, який найгірший варіант розвитку ситуації може бути, якщо ви будете робити більше, ніж те, за що вам оплачують:

  1. Ви працюєте більше годин або виконуєте більше роботи під час свого робочого дня.
  2. Ви доробляєте незакінчені справи інших людей.
  3. Ви – професіонал своєї справи, чим би ви не займалися. Ви завжди знаєте все про те, що робите.
  4. Ваш начальник навіть через декілька років не оцінює вашу працю і вам в будь-якому випадку потрібно змінити роботу. Але із собою ви забираєте все: досвід, знання, звички, практичні вміння. Не знаю, як в інших країнах, але в Америці це дуже цінують.

Тобто найгірший варіант, який на вас чекає – це зміна роботи на ту, де вас будуть поважати та цінувати. Проте для багатьох цей варіант стає найкращим.

Або ж може статися таке:

  1. Зазвичай, у такому випадку, якщо ви захочете звільнитися, вас не захочуть відпустити з роботи і згодяться на всі ваші вимоги та умови.
  2. Вашу роботу зауважать інші компанії. А можливо, хтось із ваших колег, піде працювати в іншу компанію, і коли вона буде набирати новий персонал, запропонує вашу кандидатуру, бо знає, що ви – працьовита людина.
  3. Начальник почне вас цінувати.

Ніхто не любить просити, а треба

Якщо ви працюєте старанно та плідно, приносите прибуток своїй компанії протягом, хоча би одного року, то заслуговуєте на підвищення зарплатні. Мінімально – на 3%. Чому так? Бо гроші в Америці, в середньому, піддаються інфляції на 3% в рік.

Проте, просіть більше, ставте акцент на тому, що ви плідно працюєте. Після того, як вам збільшать зарплату, також не забувайте, що працювати потрібно більше, ніж за це платять. Але просити не бійтеся. Я сам раніше боявся, тому придумав для себе нестандартний метод, про який я напишу в одній з наступних статей.


Помилкові переконання

Також хочу поговорити про два типи людей, яких я часто зустрічаю в житті. Думаю, принаймні одного із них ви впізнаєте у своїх друзях чи знайомих:

  1. Це люди, які думають, що роблять більше ніж те, за що їм платять, проте, насправді, це зовсім не так.
  2. Це люди, які думають, що вони роблять менше, ніж повинні, а насправді це не так.

Можливо, ви – один із них. Проте, перших тип, швидше за все, цього не стане не визнавати. Проте, в такому випадку, ви повинні тверезо подивитися на те, що ви робите і оцінити свою роботу об’єктивно. У другому ж варіанті, працюйте в тому ж дусі, але майте собі ціну.


Спитайте в начальника

Також хороший варіант, це сісти зі своїм босом через кілька місяців після початку роботи і поговорити з ним про те, що ви робите правильно, а що – ні. Або сказати, що ви хочете заробляти, наприклад, на 25% більше і спитати, що для цього треба зробити. Якщо бос розумний, він скаже вам про це. Але будьте обережними, бо тоді ви мусите виконати умови вашої угоди, щоб отримати підвищення.

Концепція про те, що потрібно працювати більше, ніж вам за те платять, доведена не однією успішною людиною, тож повірте тим, хто завжди попереду.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com