Процедура написання статей на Immigrant porada

Перед тим, як писати статтю для Immigrant Porada, надішліть нам, будь ласка, заголовки запропонованих статей на [email protected]

Протягом не більш ніж 7 днів я відповім і повідомлю, які теми статей цікаві для Immigrant Porada, а які потрібно змінити. Якщо заголовок було схвалено, ви можете починати писати статтю.

Нижче розгляньте процес того, як відбувається написання статей, і які критерії мають бути дотримані. Весь процес складається з двох частин: написання статей і надсилання їх нам.

Критерії

  1. Стаття має відповідати на два питання: як ця інформація допоможе читачу  Immigrant Porada? А також запитайте: себе чи насправді дана інформація буде корисною.
  2. Це має бути глибокий розгорнутий пост з оригінальню інформацією. Глибоко зануртеся у тему під час написання статті. Мінімально така стаття має містити 750+ слів, але бажано близько 1000 слів. Пишіть настілько розгорнуто чи коротко, щоб допомогти читачеві зрозуміти і втілити в життя те, про що ви пишете.
  3. Ваша історія? Чому ви є експертом? Давайте конкрені приклади з життя, давайте конкретні відповіді на конкретіні питання, щоб читач побачив у вас експерта і людину, яка розуміє, про що пише, а не просто зІнтернету подає інформацію.
  4. Посилання. Ставте зовнішні та внутрішні посилання. Не вагайтеся використовувати посилання на інші сайти, якщо вони в тему і стануть корисними для людей. Швидше за все, тематика статті буде перетинатися вже з наявними опублікованими статтями на Immigrant Porada. Тому робіть також перелінковку з ними під час викладення матеріалу. Завжди тестуйте всі посилання.
  5. Цитати. Якщо є якісь цікаві цитати в тему, будь ласка, додайте їх до статті.
  6. Створюйте “вічнозелений” контент. Треба щоб ваші статті були так само актуальними через п’ять, а то і більше років.
  7. Фотографії, відео та інфографіка. Одне фото варте тисячі слів, а одне відео варте тисячі фото. Найкраще використовувати власні ресурси, а якщо не має, то друзів чи знайомих. Якщо треба, то зробіть. Просте і реальне набагато краще ніж чуже. Відео на тему – це чудово! Завантажуйте на YouTube і вставляйте у пост.Також інфографіка чудово вписується при поясненні чи висвітлені багатьох питань.
  8. Ось приклади деяких класних статей: