Як новачку досягти credit score 750 або більше?

0

Проживши в Америці 10 років, я знаю тільки одну людину на даний момент, в якої кредитний рейтинг (credit score) більший ніж 800. Це дуже велика рідкість, я б навіть сказав, цього нереально добитись.

Якби хтось розказав мені це ще десь 2 тижні тому, я б не повірив. Але недавно мені подруга вислала посилання на її credit score і там писало 800. Це просто нереально! 🙂

У середньому, хорошим score вважається число між 690 і 720 балів.

TransUnion-Score.png

Цей метод тільки для новоприбулих в Aмерику або для тих, у кого немає жодної кредитної картки або ніякого іншого кредиту.

Як швидко добитися високого credit score?

От інструкція, як робити все крок за кроком. Якщо ви будете виконувати все, як нижче сказано, то станете одними з тих, в кого нереально високий credit score.

 1. Насамперед, ви маєте мати чековий рахунок в Америці в будь-якому з банків, який вам до вподоби. Відкрийте його перед тим як переходити до наступного пункту (якщо в вас його ще немає).
 2. Відкрийте Secured credit card.
  1. Secured credit card – це картка, на яку ви кладете гроші як депозит один раз, наприклад, $50, і банк вам дає кредит ліміт (credit limit) на картку десь $200, якими ви зможете користуватися. Ця картка вам потрібна для того, щоб показати, що ви грамотний кредитокористувач.
  2. От вибір всіх secured credit cards на цьому сайті. Рекомендую Capital On, оскільки ця компанія висилає звіт про те, як ви користуєтеся кредитом в три різні кредитні бюро відразу. http://www.creditcards.com/secured-credit-cards.php
  3. Коли відкриєте кредитну картку, у формі на запитання про зарплату напишіть, що заробляєте мінімум $60,000 в рік (не переживайте, ніхто цю інформацію не має права перевіряти, інформація достовірна).
 3. Користуєтеся цією карткою протягом року. Робіть мінімум одну покупку в місяць і протягом 2-4 днів сплачуйте. Баланс на картці завжди має бути $0. Найголовніше, ніколи не використовуйте більше ніж 30% вашого кредитного ліміту. Тобто якщо у вас картка на $200 максимум, ви можете витратити $60 ($200 * 30%=$60).
 4. Через 12 місяців відкрийте у великому банку (наприклад, Chase, Wells Fargo, Citi тощо) нову кредитну картку (просту, не secured credit card). Цього разу в анкеті напишіть, що ваша заробітна плата $100,000 в рік.
  [et_bloom_locked optin_id=”optin_1″]
 5. Після того, як ви отримаєте кредитну картку і активуєте її, приблизно протягом місяця ваша кредитна історія злетить від того, що у вас буде 750-800 балів.

Примітки

 • Якщо нa secured credit card є річна плата (annual fee) за картку, то за перший рік заплатіть, а на другий рік і всі подальші роки відразу, коли ви бачите що цю плату знову нараховано, потрібно дзвонити в банк і просити, щоб вони VOID FEE.  Банк віддає ці гроші без проблем.
 • Цю картку бажано ніколи не закривати.
 • Використовуйте не більше 30% вашого ліміту.
 • Сплачуйте на картку відразу, щоб баланс був завжди $0.
 • І пам’ятайте, гроші на кредитній кaртці – це не безкоштовні гроші – це позичені гроші, які вам потрібно віддати.
 • Зареєструйтеся на цих двох сайтах, де ви зможете безкоштовно перевіряти свій credit score, коли забажаєте: www.creditsesame.com тa www.creditkarma.com

Якщо ви зробите поступово так, як вказано вище, ви зможете добитися того, чого не можуть добитися більшість народжених тут людей


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче. [/et_bloom_locked]

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com