Де купувати фото- і відеотехніку та аксесуари в США?

0

Нещодавно мені поставили питання про те, де можна купити відео- та фотоаксесуари в Америці. Я відповів одразу в приватному повідомленні. І трошки вагався, чи достойна це тема для статті на Iporada.

Я зрозумів, що якщо в однієї людини є питання, значить і в інших буде також. Але щоб зробити цю статтю більш інформативною, я також говоритиму про апаратуру і аксесуари.

Ось список сайтів і магазинів, де можна купити фото- та відеоапаратуру і аксесуари в США.


Онлайн магазини

1. B&H

Це лідер з відео- та фотоапаратури. Це вузькоспеціалізований магазин і їхня спеціальність – це тільки фото та відео.

2. Amazon 

Я вже не в одній статті писав про цей магазин. Наприклад, у Чому я користуюся Amazon Prime? 

Це дуже хороший і популярний сайт. Тут можна купити будь-яку техніку. Перевагою Amazon є те, що він продає альтернативні аксесуари до брендових, що є значно дешевшими. Навіть сам Amazon як компанія випускає певні товари, наприклад, кабелі, чохли для техніки тощо.

А ще за допомогою нової послуги Prime Now, ви можете замовити надшвидку доставку необхідної речі за 2 години.

3. Ebay

Тут можна знайти все, що вас цікавить, також, але його важко порівняти з Amazon. У Еbay немає такого сервісу і умов, як в Amazon. 

Я згадував про Ebay і в темі продажів – у статті 4 веб-сайти, де ви можете продати речі в Америці.

4. Best buy

Це магазин електронних приладів, включно з фото- і відеопристроями.


Фізичні магазини

1. B&H

У Нью-Йорку цей магазин знаходиться в Манхеттені.

2. Best buy

Знаходиться в усіх великих містах та торгівельних центрах.


Якщо ви плануєте купляти аксесуари, то №1 для мене – це Amazon. А якщо потрібна апаратура, то рекомендую перевірити всі сайти і порівняти умови.

Також якщо ви не поспішаєте, то перед великими святами в Америці можуть бути знижки.

Рекомендую ще почитати статтю про те, як можна заощадити додаткові гроші на покупках, написану Андрієм Прокопенком у блозі Ukrainian man in New York.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com