Де шукати квитки з України в Америку?

0

Це типове питання для людей, які збираються в Америку. У вашому місті точно є багато агентств, де можна придбати квитки, але хіба це найвигідніший спосіб? Насправді я не маю багато джерел інформації, щоб порівняти ці агентства, але про що я точно знаю, так це про спеціальні сайти. Тому і пишу цю статтю і, якщо чесно, я переконаний, що в Інтернеті купувати квитки вийде дешевше, ніж в агентствах.

Ось список веб-сайтів, де ви можете знайти хороші ціни на авіаквитки з України в Америку.

 1. Kayak.com – шукає квитки відразу на багатьох сайтах і пропонує різноманітні ціни.
 2. Priceline.com – я люблю цей сайт, через те, що якщо ви не дуже поспішаєте або заздалегідь плануєте подорож, то зможете поторгуватися 🙂 Так-так, торгуватися! Просто пишіть свою ціну і все. Але будьте резонними, бо якщо квиток коштує $1000, вам не опустять ціну до $200-500.
 3. Expedia.com
 4. Hotwire.com – це, до речі, найкращий сайт для оренди машин. Читайте тут: Як взяти машину напрокат?
 5. SkyScanner.com – недавно дізнався про цей сайт. Дуже хороші ціни на ньому. Рекомендую перевірити. Мову на сайті можна поміняти на Українську в правому верхньому куті. [оновлено 1/13/16]
 6. Tickets.lowcostavia.com.ua – Українська компанія з продажі дешевих квитків. [оновлено 1/24/16]

Так, є ще багато інших сайтів, де можна замовити квиток, але це – найпопулярніші, а на інших сайтах різниця може бути хіба a $2-10.

До речі, ці сайти англійською мовою. Але не лякайтеся, будь ласка, все дуже просто: from, to, date, one or two way (з, до, дата, туди чи туди і назад).

Декілька порад. Якщо вам не критично, коли відлітати, постарайтеся шукати квитки, щоб вилітати у вівторок чи в середу. Зазвичай, це найдешевші дні для польотів.

Також пограйтеся з днями і датами. Усе залежить від того, скільки у вас часу.

А якщо гроші ви не рахуєте, можете навіть не заморочуватися з сайтами. Ідіть в агентство і все буде зроблено. А для тих. хто шукає дешевше, варто витратити годину часу і зекономити навіть $50. Чому? Бо ви за цю годину заробили $50. Це хороша зарплата, хоча не стабільна 🙂

Тепер прохання до вас. Поділіться цією статтею з іншими, like it у Facebook, а також залишіть свій коментар про те, чи вам сподобалася стаття чи ні.

Визначення категорій за віком

 • adult – 18-64 роки
 • sinior – 65+ роки
 • youth – 12-17 роки
 • child – 2-11 роки
 • seat infant – менш ніж 2 роки
 • lap infant – менш ніж 2 роки


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com