Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Де шукати дешеві квитки в США?

0

Перед тим, як ми перейдемо до веб-сайтів, на яких можна знайти квитки, обговорімо інші деталі, які допоможуть зменшити ціну на ваш квиток.


Про що треба подумати при купівлі авіаквитка?

  1. Час вильоту і прибуття. Квитки здебільшого значно дешевші з понеділка до п’ятниці в непопулярний час. Наприклад, якщо вам не важливо, коли вилітати, візьміть квиток на ранок чи на обід. Усі зазвичай намагаються вирушати ввечері, щоб встигнути на літак після роботи. Такі квитки найдорожчі. Вам варто вирішити, як ви зекономите більше. Наприклад, якщо квиток коштує $150, а за день на роботі ви отримуєте $120, тоді вигідніше попросити вихідний.
  2. День подорожі. Найдорожчі дні – четвер, п’ятниця, субота й неділя. А часом ще й понеділок. Вівторок і середа – найбільш вигідні дні, тоді можна знайти хороші знижки на квитки. Тож якщо ви плануєте тижневу подорож, можливо, краще почати її у середу і повернутися у вівторок, ніж вилетіти в суботу й повернутися в п’ятницю. Усе залежить від вашої ситуації.
  3. Обирайте опцію «будь-який аеропорт». Особисто я живу в Staten Island. Поруч зі мною є 3 великих аеропорти – JFK, Laguardia i Newark. Для мене неважливо, звідки летіти. Якщо у вас схожа ситуація, не забудьте позначити «all airoports».
  4. На різних ресурсах в Інтернеті зазначено, що найкращий час для купівлі квитків – 6-8 тижнів перед подорожжю.
  5. Пошук в режимі інкогніто. Я дізнався про це від своєї подруги, коли ми відпочивали на Гавайях. Вона розповіла мені те, про що я навіть не здогадувався. Коли ви шукаєте авіаквитки, ваш Інтернет-браузер залишає сліди на веб-сайті. Тож коли ви повертаєтеся туди, ціни можуть змінюватися, бо ви вже там були. Це не доведена інформація, але логічна. Тож шукайте в режимі інкогніто, так ви маєте шанс зекономити.
  6. Майже всі компанії пропонують милі за перельоти, тож реєструйтеся на участь у цій програмі і збирайте милі. Однак не зациклюйтеся на них, це лише маленький бонус.

Сайти для купівлі авіаквитків

Тепер, коли ви вже знаєте, які критерії застосовувати, можна поговорити й про сайти. Ось список веб-сайтів, на яких ви можете знайти хороші ціни на авіаквитки.

  1. Kayak.com – шукає квитки відразу на багатьох сайтах і пропонує різноманітні ціни. Це один з основних сайтів, на якому я перевіряю ціни.
  2. Priceline.com – я люблю цей сайт, через те, що якщо ви не дуже поспішаєте або заздалегідь плануєте подорож, то зможете поторгуватися. Так-так, торгуватися! Просто пишіть свою ціну і все. Але будьте резонними, бо якщо квиток коштує $1000, вам не опустять ціну до $200-500.
  3. Expedia.com  – один з лідерів серед туристичних сайтів.
  4. Hotwire.com – це, до речі, найкращий сайт для оренди машин. Проте він пропонує й авіаквитки, хоча я їх ніколи там не купував. Зате орендував машину дуже часто. Читайте тут: Як взяти машину напрокат?
  5. SkyScanner.com – нещодавно дізнався про цей сайт. Дуже хороші ціни на ньому. Рекомендую перевірити. Мову на сайті можна поміняти на Українську в правому верхньому куті. Друзі з Cancun давно мені про нього розповідали, але я колись подорожував небагато, тож ця інформація була мені не потрібна. А зараз вона стала у нагоді під час написання цієї статті, а також знадобиться для наступних подорожей.
  6. http://www.momondo.com/ – про цей сайт я також дізнався від подруги на Гавайях. Вона дуже його рекомендувала. У сайту є російська версія, потрібно просто натиснути на відповідну кнопку справа внизу.
  7. www.google.com/flights/ – так, на цьому сайті, який змінив життя кожної людини, є все, і квитки на літак також. Востаннє я знайшов найдешевші квитки саме тут.
  8. https://skiplagged.com/

Так, є ще багато інших сайтів, де можна замовити квиток, але це – найпопулярніші, а на інших сайтах різниця може бути хіба на $2-10.

А якщо гроші ви не рахуєте, можете навіть не заморочуватися з сайтами. Ідіть в агентство, і все буде зроблено. А для тих, хто шукає дешевше, варто витратити годину часу і зекономити навіть $50. Чому? Бо ви за цю годину заробили $50. Тобто, не заробили, а зберегли із зароблених грошей. Це хороша економія, хоча й не стабільна.


Місця

Є кілька видів розміщення сидінь у літаках. Найтиповіші – 2-2, 3-3, 2-4-2. Потрібно запам’ятати, яку назву має кожне сидіння.

  • Aisle seat – біля проходу (його вважають найкращим, адже якщо вам потрібно встати чи вийти в туалет, нікого не потрібно турбувати)  
  • Middle seatпосередині між людьми
  • Window seatбіля вікна

Визначення категорій за віком для купівлі авіаквитків

  • adult – 18-64 роки
  • senior – 65+ роки
  • youth – 12-17 роки
  • child – 2-11 роки
  • seat infant – менш ніж 2 роки
  • lap infant – менш ніж 2 роки – до речі, якщо ви летите з такою маленькою дитиною, беріть aisle seat (перше місце біля проходу), скільки б воно вам не коштувало.  

Тепер прохання до вас. Поділіться, будь ласка, цією статтею з іншими у соціальних мережах.

Я більш ніж впевнений: вам є, що додати або прокоментувати у цій статті. Залишіть ваш відгук знизу. Це дуже важливо для нас і для читачів.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com