Як знайти дешеву парковку в центрі Чикаго

0

Downtown (центр) Чикаго – дуже мальовничий район: і модерний і історичний. Якщо ви плануєте побувати в цьому районі міста, то рекомендую вам погуляти там і вдень, і ввечері. Чикаго – два різних міста у різну частину доби, які нереально красиві по-своєму.

Громадський транспорт в Чикаго, як і в інших великих містах Америки, розвинений дуже добре. Але якщо ви на авто, то як там справи з парковкою в центрі міста? Так само, як і в Нью-Йорку на Манхеттені.

Якщо комусь ця аналогія не допомогла, то розкажу так, як є. Безкоштовну парковку знайти нереально. Також дуже важко припаркуватися на громадській платній парковці на вулиці, бо там часто немає місць.

Через годину кружлянь центром міста мені пощастило і я ніби знайшов щось цікаве. Заплатив близько $3-5, а тоді дивлюся: а там ліміт на 1 годину. Ууууупс! Довелося оббігати нічне Чикаго всього за годинку.

На другий день, але вже вдень, я знову поїхав в центр на машині. Думав, буде трошки легше. Але ні – та сама ситуація. Хммм… Звертаюся до вірного друга на телефоні – google.com: “Як знайти парковку”. Про безкоштовну нічого не писало, тож пошукав про дешеву.

В Гуглі знайшов програмку на телефон. Завантажив. І знайшов купу парковок в місті, починаючи від $7-8 за 12-24 годин. Ооо, це я розумію.

Заплатив через Інтернет на телефоні. Заїхав в гараж. Припаркувався, на скільки мені потрібно. Можливо, вже з’явилися й інші подібні програми, але в червні 2015 року я використовував SpotHero. Скачав на телефон з App Store. Це та програмка, завдяки якій я зміг побачити Чикаго вдень. 

До речі, зупинився я в Чикаго на квартирі у людини, яку знайшов через Airbnb. Читайте статтю про цей мій невдало зняте житло на Airbnb у моїй статті.

А машину нереально дешево ($10) я знайшов на Hotwire. Читайте статтю про це тут –  Як взяти машину напрокат в Америці.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com