Дешеве, якісне і смачне вино в США

0

Цікавий факт про Америку. У кожному штаті є свої закони і вони необмежені щодо алкоголю. Наприклад, в Нью-Йорку пиво можна купувати в міні-маркетах, а вино – тільки в горілчаних магазинах. А от у Нью Джерсі і пиво, і вино, і решту алкогольних напоїв продають тільки в горілчаних магазинах або в кафе.

У маркетах пива вже не купиш. А в Пенсильванії для пива є окремі магазини і вони там його поштучно не продають, тільки пачками по 6-12-24 і так далі.

За решту видів алкоголю не можу сказати нічого особливого, бо в кожному магазині він або дешевший, або дорожчий на кілька доларів, а з часом все міняється. Але можу вам розповісти про цікаве вино, про яке мені розповів мій колега-сомельє Роман Гарасимiшин.

У Нью-Йорку і в інших штатах є магазин Trader Joe. Це дуже популярний гастроном з унікальною їжею. Ми всі його дуже любимо, бо там є смачні нестандартні продукти. Щось таке, чого ви не знайдете в інших магазинах. Але зараз не про їжу.

Хочу розказати про вино. У деяких магазинах Trader Joe є винні відділи. Величе-е-е-езні і з дуже хорошим вибором. А найцікавіше те, що ціна вина починається від $2.99 і вище.

Що це за вино, що коштує так дешево? Я би так само казав, поки його не спробував. Воно дійсно смачне, і не беріть мої слова за правду, а послухайте досвідченого сомельє, який мені це порадив. Ні, звісно, його не треба порівнювати з вищим класом вина, що коштує по $50 і $100 доларів за пляшку. Але дуже легко можете порівняти його з винами, які продають в горілчаних магазинах по $12-15.

Які вина можна купити за $2.99? Мерло, Каберне Совіньйон, Піно Гріджіо, Совіньйон блан..

І це я вам навів найдешевші зразки. Ми компанією дуже любимо пити Просекко. До речі, якщо не пробували, рекомендую. Дуже хороше вино і саме цей приятель-сомельє нас навчив його пити. Ніжне і ігристе вино. Так-от в Trader Joe ціна на Просекко коливається від $4 до $12 доларів, тоді як в інших магазинах ціна починається від $12 і до $25 і вище.

Виявляється, є багато виноробів, як-от Robert Mondavi та інші, що роблять гроші не так на самому вині, як на імені. Тільки через те, що там стоїть ім’я винороба, вино коштує дорожче. Я згідний з тим, що якщо купити вино за $50-$100-$300, то це матиме значення, якщо ви ще й вмієте відчувати різницю у винах. Але якщо говорити про вино, дешевше за 20 доларів, назва пляшки не має значення, тільки смак самого вина. Такої бізнес-моделі дотримується Trader Joe і ціни у них дешевші.

Тож наступного разу як будете мати велику вечірку чи навіть для себе додому захочете купити вина, то скупляйтеся в Trader Joe, де ви не лише зекономите, але й спробуєте дуже смачні вина.

Навіщо оце він так рекламує цей магазин? Йому за це платять? Ні… Ніякого зв’язку з Trader Joe немає, хоч, напевно, треба сказати їм, щоб за таку статтю нам заплатили 🙂 Просто коли у вас є хороший бізнес і ви надаєте людям нереально хороший сервіс чи річ, то про це тоді говорять безкоштовно, ось як я зараз.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com