​5 місць, де можна дешево поїсти в центрі Нью-Йорка

0

Більшість людей, коли подорожують, планують, де зупинитись, що побачити, який транспорт використати і так далі. Мало хто планує те, де під час оглядин міста ви будете харчуватися.Ну якщо ви гурман, то наперед запланували місця які хочете відвідати. А якщо вам важливіше побувати в багатьох місцях і краще витратити гроші на місця, ніж на їжу, то ця стаття для вас.

До речі, я також з тих людей, що краще всі гроші витрачу на екскурсію, ніж буду ситий 🙂 Тому ця стаття для таких людей, як я. Де можна дешево поїсти в Нью-Йорку? Почну з найдорожчого і закінчу найдешевшим.

Тож почнімо.

  1. Chipotle – один з моїх улюблених ресторанів, він дуже популярний, оскільки там дуже смачна їжа. Мексиканська, але дуже схожа на нашу, якщо ви візьмете собі не дуже гостру страву. Також дуже ситна і корисна їжа. Коштує від $8 до $10 за страву. Введіть в Google Maps “Chipotle New York, NY”.
  1. Subway. Це фаст-фуд з сандвічами. Як я приїхав сюди, то тільки його і їв, бо вони смакували мені як “чудо-сендвічі”. Це дуже просто: виберіть, з якого хліба ви хочете, щоб вам зробили і будь-які інгредієнти, які ви туди хочете. За розміром є 12-дюймові і 6-дюймові. Введіть в Google Maps “Subway New York, NY”.
  1. Китайський ресторан. Якщо ви бажаєте поїсти більш традиційно. Маю на увазі, м’ясо з гарніром чи морські продукти, то рекомендую китайські ресторани та фаст-фуд. До речі, більшість цих ресторанів виглядають як “гаражі” чи старі котельні всередині, тож краще купити їжу там, але поїсти десь на лавці в Манхетені або в парку. Їжа там смачна і, мабуть, більш корисна, ніж піца чи гамбургери, хоча не знаю точно, наскільки корисна. Ціни коливаються від $5-10 за порцію. Однією порцією можна наїстися і навіть трошки переїсти. Залежно від апетиту 🙂 Введіть в Google Maps “Chinese food New York, NY”, щоб знайти якийсь неподалік.
  1. Fast food (швидка їжа). Для тих, кому подобається McDonalds, сподобається і один з цих фаст-фуд ресторанів: McDonalds, Burger King, Taco Bell (мексиканська їжа), Wendys i KFC. Ціни на їжу коливаються від $5 до $8. Але якщо ви реально хочете поїсти дешево, то у всіх таких ресторанах є доларове меню, де все коштує 1 долар. Взяв три бургери по долару – і ситий. Але цей варіант тільки для тих, кому подобається цей тип їжі. Введіть в Google Maps назву fast food і додайте New York, NY.
  1. Піца за $1. Не ціла піца, а один шматочок. Slice – так кажуть американці. Ну для такої людини, як я, треба три шматочки, щоб поїсти, тобто $3. Ціла кругла піца складається з 8 шматочків, тобто виходить $8. Введіть в Google “dollar pizza in NYC”.

Ось так про 5 місць, де можна дешево поїсти або перекусити, коли ви будете в Манхеттені.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com