Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Діліться своєю думкою і заробляйте в США

0
Фокус-група – це організація, яка проводить опитування для великих компаній. Але це не просто опитування, а можна сказати, група мозкового штурму. Тобто ви завжди маєте висловлювати свою думку, ідею, бажання тощо. У цих групах немає обмежень. Тільки треба завжди говорити в тему.


Як саме це працює?

Зареєструйтесь на сайті http://focusgroup.com/ і заповніть анкету саме на те опитування, яке вам підходить.
Наприклад, ви – батьки віком від 25 до 35 років дитини, яка носить підгузки. Вам поставлять додаткові питання, щоб визначити, чи ви саме той, хто їм потрібен. Можуть запитатися про колір шкіри, вік, сімейний стан, річний дохід тощо. Якщо ви той, кого вони шукають, вам прийде запрошення прийти на 2-годинну зустріч. У групі буде близько 5 людей і ви будете обговорювати теми на питання, які буде ставити інструктор. 
Візьмімо приклад з підгузками. Вас можуть запитати, як би ви хотіли покращити підгузки, чого їм зараз бракує тощо. Усі зустрічі записують на відео, щоб потім компанія могла аналізувати результати, щоб визначити, який продукт їм випускати вигідніше.

Умови участі

1. Вміння говорити англійською
2. Підходити під певні критерії щодо того, кого вони шукають

Компенсація

Близько $100-150 за дві години. Деколи буває, що замість грошей, дають подарункову картку.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Share.

Про автора

Andriy Boychuk

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com