Два типи страхування здоров’я в США – long and short term disability insurance

0

Якщо ви проживаєте в Америці, то вже багато чули про медичне страхування, про Obama care, про те, що різне страхування покриває різні збитки й що не всі лікарі його приймають. А чи чули ви про  short term i long term disability insurance?


Що таке short term disability insurance?

Short term disability insurance – це страхування, яке забезпечує вам таку зарплатню, яку ви зараз заробляєте, якщо ви раптом потрапите в ситуацію, через яку не зможете ходити на роботу й працювати. Наприклад, якщо ви зламали ногу, працюєте на будівництві й заробляєте $600 на тиждень, це страхування гарантуватиме вам отримання тих самих $600, поки ви не видужаєте.


Що таке long term disability insurance?

Це страхування, завдяки якому ви отримуєте зарплатню, якщо ваше здоров’я погіршиться глобально. Це може бути рак або інвалідність.


Навіщо вам потрібне це страхування?

Думаю, довго пояснювати не потрібно, бо все й так зрозуміло. Таке страхування гарантує, що ви не залишитеся без грошей, навіть якщо фізично не зможете працювати. До речі, якщо ви приємно провели вихідні, а тому зранку не можете прокинутися, страхова фірма нічого вам не виплачуватиме.

Кому потрібне таке страхування?

Коли я ще не був одруженим і до нас приходили з пропозиціями взяти таке страхування, я одразу відмовлявся. Я жив з батьками й ні за що не платив, тож мені було все одно. Цього року, коли до нашої компанії прийшли й запропонували це знову, я погодився і взяв два страхування. Просто зараз я батько й чоловік, тож мій дохід тепер важливий, і якщо зі мною щось трапиться, я не хочу, щоб мої дружина й донька не мали фінансового забезпечення.


Скільки коштують ці страхування?

Відповім лише з власного досвіду. Я сплачую з кожної зарплатні (раз на 2 тижні) $4 чи $5 за short term disability, а за long term disability я не сплачую нічого, адже моя компанія бере ці витрати на себе. Тобто, їхня ціна незначна. До речі, вони так мало коштують саме тому, що ймовірність того, що з вами щось трапиться, надзвичайно мала.


Як можна відкрити таке страхування?

Найпопулярніша компанія – це Aflac. Ви можете зайти за цим посиланням і заповнити анкету. Вам нададуть розрахунок, скільки коштуватимуть всі ці страховки. (натисніть тут)

Тепер, коли ви маєте цю інформацію, я передаю вам естафету, а ви маєте вирішити, потрібна вам це страхування чи ні. Рекомендую усім людям, які когось утримують, зробити його собі. А всім, кому нема про кого турбуватися, надіслати цю статтю хоча цю 5 людям. Чому? Щоб поширити інформацію серед своїх знайомих у США.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com