Будьте зі своїми клієнтами
ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ для збільшення доходів у вашому бізнесі

перевірена на практиці система

Сотні людей щодня сидять за комп'ютером, планшетом чи телефоном з готовими кредитними картками, щоб купити певний продукт чи сервіс. Для нас, бізнесменів, важливо, щоб саме наш товар чи сервіс обрали серед інших.

Коли я тільки заснував Immigrant Porada, моєю головною стратегією повідомити про себе був список розсилки або, інакше кажучи, email-маркетинг. Багато людей з мене насміхалися, а багато казали, що email-розсилка мертва. Але через роки тестування, експериментів і практики я впевнено можу сказати, що email-маркетинг – це найважливіше, що є в моєму бізнесі. Я провів опитування, і ось що воно показало.

Як ви дізнаєтеся про нові статті, проекти та продукти від Іммігрант Порада?

56.7% читачів дізнаються через електронну пошту

Email-маркетинг – це одна із небагатьох стратегій, яка дає вам 100%-вий контроль над вашими клієнтами. Facebook, Google, Instagram, Etsy, Ebay та Amazon часто змінюють свої алгоритми. Сьогодні ви на висоті з Facebook, а завтра …

Я часто чую від людей: «Я отримую стільки різних електронних листів, що просто не встигаю читати їх одразу, тому email-маркетинг не працюватиме для мого бізнесу». Я можу впевнено сказати, що це неправильне твердження. Ось кілька прикладів відповідей, які я часто отримую:

Doroshkevych Alla

Я підписана на розсилку листів, хотіла сказати, що мені дуже подобається. Листи позитивні, інформативні, але найкраще - це відчуття що листа залишає, ніби його добрий друг написав, новинами поділився. Таке добре враження. Хочеться написати у відповідь ...

Привіт, Андрію! Цікаві листи пишеш. Thank you...

Dima
Serdiuk
Марина Шкрібляк

Привіт Андрій! Дуже приємно отримувати від Вас (Immigrant Porada) листи, в яких кожного разу черпаю щось нове, щось якраз потрібне саме в той момент ...

У сучасному світі дуже важлива персоналізованість. Люди купують продукти чи сервіс, бо їм вони потрібні, але роблять це там, де до них уважніше ставляться. Згадайте ту затишну маленьку кав’ярню, у якій вас запитали, як ваші справи, перед тим, як ви щось обрали. Згадайте ту книгарню, де до вас знайшли особливий підхід.

Чи вважаєте ви, що ваші клієнти хочуть того самого? Відповідь очевидна...

Уявіть, що у вас зараз мало роботи чи продукти продаються недостатньо добре або ви створюєте щось нове. Як ви дасте про це знати всім наявним і потенційним клієнтам? Facebook? Vkontakte? Однокласники? Linkedin? Усі ці стратегії класні, але чи бачать клієнти те, що ви надсилаєте? Сучасні алгоритми показують людям тільки те, що вони хочуть бачити.

Тож як достукатися до клієнта?

Найкращий метод – за допомогою email-маркетингу. 
Як це зробити? Як усе працює, звідки почати? Aбо якщо ви вже маєте підписників, як оживити вашу стратегію розсилки?
Щоб отримати безкоштовну консультацію

Андрій Бойчук

У вас може виникнути логічне запитання (особисто в мене воно б у самого виникло). Хто такий Андрій Бойчук (я) і чому саме йому я можу довіряти щодо цієї теми (email-маркетингу)

У листопаді 2014 року я створив сайт Immigrant Porada, але серйозно зайнявся його розвитком в листопаді 2015. З того часу я великий наголос роблю на одному. Email-маркетинг. Спочатку я не дуже добре знав, що роблю, тож підписався на десятки листів від інших компаній і професіоналів, щоб бачити, як вони роблять те, у що я вірю.

Відверто скажу, що багато було схожого між всіма листами, які я отримував, були у них і свої переваги та недоліки. Я детально їх вивчав і, звичайно, збирав все, у що вірив, і експериментував кожного тижня, надсилаючи тижневу розсилку. Після більш ніж року нелегкої роботи можу вам розказати про статистику, а ви вже самі дивіться, чому саме мене варто слухати.

Типовий open rate на сьогодні складає 16-28%. Open rate - це скільки людей відкривають і читають ваші листи. Тобто це ті люди, яким важливо знати, що ви пишете, що ви їм пропонуєте, що у вас нового. Наш open rate на сьогодні в середньому складає 40-44%.

Також click-through rate у цій галузі в середньому 3-5%. Click-through rate - це показник того, скільки людей натиснули на певне посилання у вашому листі. В основному це посилання на статтю, продукт чи сторінку, де ви пропонуєте послугу. Наш click-through rate, на відміну від стандартного, складає 10-11%.

Щоб отримати безкоштовну консультацію