Перевіряйте та відправляйте е-мейли без Інтернету

0

Якщо ви на літаку, на кораблі, в метро чи в місці, де немає Інтернету, це один з найкращих моментів, щоби відкрити свої вхідні електронні листи або відповісти на е-мейли, на які ви не мали часу відповісти за комп’ютером.

Більшість телефонів або планшетів автоматично завантажують е-мейли на ваш пристрій. Також коли ви відписуєте на е-мейл без Інтернету, ваше повідомлення переходить в Outbox, а коли ви знову будете в Інтернеті, то всі листи автоматично перешлються.

Деколи я в дорозі з дому на роботу (1 година 15 хвилин) можу відповісти на 10-30 листів. Кумедним ж той факт, що деякі люди в одну мить отримують по декілька листів від мене за раз.

А що робити, якщо ви не любите писати електронні листи  на телефоні (до речі, багато є таких людей)? Тоді Gmail offline – це прекрасний додаток для вашого браузера. Він працює, як ваша звичайна пошта, тільки без Інтернету. Тобто нові е-мейли завантажуються, а написані вами нові листи відсилаються.

Часто чую, як люди в Нью-Йорку жаліються про те, як вони витрачають цілу годину часу на дорогу додому. Перевіряти і відповідати на листи – може бути одна зі справ, як ви корисно можете використовувати свій час в дорозі.

А які ви знаєте техніки з ефективного використання електронної пошти?


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com