Безкоштовні курси англійської в Нью-Йорку

0

Нью-Йорк – це одне із тих міст, де теоретично не потрібно знати англійської мови, щоб жити і працювати. Але оскільки в США офіційна мова – англійська, то краще таки знати її, адже так вам буде легше зростати і проживати в цій країні.

У цій статті я розкажу про безкоштовні курси з англійської мови в Нью-Йорку. До речі, якщо ви знаєте ще про якісь місця чи можливості, будь ласка, розкажіть нам у коментарях нижче. Ми будемо раді додати їх до списку.

Що таке ESL?

Перед тим, як розповідати про курси, поговорімо про те, як їх називають. Курси з вивчення англійської мови як іноземної в Америці називають ESL – English as a second language.

Бібліотеки

Більш ніж у 40 бібліотеках у п’яти районах Нью-Йорка (Brooklyn, Bronx, Staten Island, Manhattan i Quees) є курси ESL, де ви можете безкоштовно вивчити англійську мову. Бібліотеки Нью-Йорка пропонують два види навчання:

  1. ESOL Classes – це уроки для тих, хто з народження не говорить англійською, тобто для тих хто приїхав сюди як іммігрант. За допомогою цих курсів ви зможете покращити свій рівень розуміння мови, а також розмовні та письмові навички.
  2. Adult Basic Education Classes – це курси для людей, які говорять базовою англійською мовою, але хочуть знати її краще. Хочу вставити від себе 2 центи. Якщо ви навіть погано говорите англійською, але можете кілька слів зв’язати докупи, рекомендую ці курси, оскільки якщо ви будете вчитися з вищим рівнем, ваш рівень буде прогресувати.

І перший тип уроків, і другий тривають 2 години, двічі на тиждень протягом 10 тижнів.На ці курси потрібно зареєструватися. Щоб знати дати, коли починаються курси, зайдіть у будь-яку бібліотеку і запитайтеся про курси ESL. Або напишіть їм на електронну пошту esol@nypl.org. Ось текст, який ви можете скопіювати і вставити у свій лист:

Hi,

I would like to register for free ESL classes. Where and when can I do it? When does the classes start? I would like to attend the classes in Brooklyn (замість Brooklyn вставте район, де ви живете).

Thank you

Riverside Language Program

Це школа, яка надає безкоштовні уроки англійської для іммігрантів, для яких англійська мова не є рідною. Курси – 5-годинні. Оскільки ця програма інтенсивна, ефективна і безкоштовна, то студентів у групу обирають за системою лотереї. Ви подаєте заявку і вам повідомляють про те, чи вибрали вас чм ні на наступний курс. Щось подібне до розіграшу Green Card. Ось тут дізнайтеся детальніше про те, коли відбувається лотерея, і коли потрібно подавати заявку.

http://www.riversidelanguage.org/am-i-eligible.html

Ось адреса і номер цієї школи:

270 W 89th St, New York, NY 10024

(212) 662-3200

Також список безкоштовних та дешевих курсів ви можете знайти за цим посиланням. Просто виберіть район, у якому хочете вивчати мову, щоб побачити цілий список програм.

Manhattan Language


Це не безкоштовна школа, але вони надають вам можливість взяти безкоштовні пробні уроки і якщо вам сподобається, то ви можете залишитися і далі платити.

Деталі про цю школу дізнайтеся на їхньому сайті

COPE ESL

Ця школа також надає можливість вивчати англійську мову безкоштовно у Брукліні та Манхеттені 

Пам’ятайте, що вивчення англійської – дуже важливе. Відвідування курсів може суттєво допомогти вам покращити свій рівень, але все залежить від вашого бажання та ентузіазму вивчати мову.

Дуже рекомендую вам також прочитати мегастаттю нашого редактора Анни Огойко, яку прочитали вже більше 15 тисяч людей і були в захватіЯк вивчити англійську мову: покрокова інструкція і корисні ресурси.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com