Гола правда про Immigrant Porada

0

Чи бували у вашому житті ситуації, коли щось робиш і відчуваєш, що все не зовсім правильно? Начебто все добре й етично, але це не ти. Підсвідомо ти розумієш, що не хочеш це робити. Але чи то ситуація, чи то життя тебе так змушує виконати певну дію?

У мене так трапляється часто. Але щоразу, коли так стається, врешті-решт виявляється, що моє відчуття мене не зраджувало, і мені не варто було це починати. У цій статті я хочу розказати про бізнес-модель Immigrant Porada та дилеми, через які довелося пройти.

На чистоту…

Так, Immigrant Porada – це бізнес, і ми бізнес-організація. У нас є витрати й прибутки. І просте правило прибуткового бізнесу: витрати + час – прибуток = додатне число. Якщо воно від’ємне, ви й самі розумієте, який це бізнес.

Місія Immigrant Porada і моя особиста – надавати українським іммігрантам цінну інформацію, яка змінить їхнє життя на краще. А саме інформацію для того, щоб застерегти їх від помилок для швидшого й легшого зростання в цій країні. Тож інформація на Immigrant Porada завжди буде безкоштовною.

Стоп. Навіщо я це все пишу? Для чого це потрібно? Скажу відверто. Я відчуваю себе дуже некомфортно, бо начебто відкриваю душу світові. Але я вірю в прозорість і відвертість, тож хочу, щоб усі знали, що і як ми робимо на Immigrant Porada.

З одного подкасту, який я слухаю, мені закарбувалася фраза: “Transparency is new black”. Також Pat Flyn – мій кумир і онлайн-ментор – має гасло: “Serve First” – “Перш за все, давайте”.

immigratn-porada-iporada-pat-flynn-andriy-boychuk

Як все було

Зараз я опишу те, що ми пройшли. А далі розповім про наш новий шлях.

Так-от, для того, щоб Immigrant Porada існувала, нам потрібні прибутки. Тому було створено кілька сервісів, як-от: заповнення документів на Green card та інших форм, створення резюме й бізнес-консультації. І саме тоді в мене виникло відчуття «я роблю щось не те». Я не вірив у ці сервіси. І, якщо чесно, тексти для відео й самі сторінки з пропозиціями я створював без бажання.

Уявіть собі, що ви працюєте в компанії, яка продає певний продукт, наприклад, одяг, але ви там тільки тому, що хочете заробити гроші і навіть самі не носите той одяг, який вони виробляють. Чи будете ви радити це своїм мамі чи татові? Якщо ви не вірите в цю компанію і в її продукт, то відповідь буде “Ні” – ви нікому це не будете рекомендувати. Через те, що ви почуватиметеся так, ніби брешете і хочете обвести навколо пальця, а, головне, не можете гордо розказати про них дорогим людям.

Тому я все закрив, і на душі відразу стало легше.

Але дилема залишилася. Мій бізнес повинен приносити прибутки. І цю дилему ми вирішили груповою співпрацею з нашою командою. Про наш новий шлях ви прочитаєте трішки нижче, а я ще хочу розказати про ще дещо.

Реклама 

Найпростіший спосіб заробити – це викласти на сайті рекламу від Google. Це банери, на яких змінюється реклама, залежно від ваших вподобань. Наприклад, якщо ви обирали телевізор перед тим, як зайти на Immigrant Porada, найімовірніше, на нашому сайті ви побачите рекламу телевізора.

Якось друг надіслав мені зображення, на якому було написано: «взрослые женщины…». Ні, ми не можемо дозволити неконтрольовану рекламу, тому відмовилися від такого варіанту. Але реклама у нас буде, просто ми будемо її контролювати. Про це далі…

Наш новий шлях

Щоб не робити помилок, ми вирішили заробляти тільки на тому, у що віримо.

Оскільки Immigrant Porada – це платформа для поширення цінної інформації для покращення та зміни життя іммігрантів в США на краще, інформація не може бути платною і ми, звичайно, залишимо все безкоштовним.

Але ми відкрили новий розділ Послуги. Це послуги не просто для іммігрантів, які щойно приїхали чи давно живуть в Америці, а для власників бізнесу та юридичних осіб. А саме для людей, які планують відкрити свій бізнес в США, розвинути свою справу або вивести її на новий рівень. Більше про це ви можете прочитати тут, ви також завжди можете перейти в меню на сторінку “Послуги”.

Хороші речі у бізнесі ніколи не робить лише одна людина. Їх робить команда людей. Стів Джобс    

Також на сайті ми створили розділ Для іммігранта. Він містить різноманітні партнерські ресурси, які перевірені на 100%, і ми не боїмося їх рекламувати. Чому не боїмося? По-перше, бо самі користуємося цими послугами або продуктами чи то в бізнесі, чи в особистому життя.

А по-друге, тому що ці продукти і послуги перевірені тисячами інших людей, які залишили про них багато позитивних відгуків. На всіх посиланнях ми зароблятимемо комісію, якщо ви щось купите. Ви нічого не платите додатково, для вас ціна та сама чи навіть менша. У вас є можливість так само зайти на ресурс і не використовувати наші посилання. Так ми не отримаємо комісію. Вибір за вами.

resursy-dlja-immigrantaЩодо реклами. Так, на нашому сайті є місце для реклами, і ми будемо рекламувати продукти, сервіси й послуги. Та хочу наголосити, що ми це робитимемо тільки з перевіреними речами. Тобто, ви не побачите тут курсів, які вчать, як заробити мільйон за тиждень. (Хіба що я сам пройду той курс і зароблю мільйон). Буде лише корисна реклама. Тож, якщо у вас є бізнес, і ви хочете про нього розповісти українцям, натисніть тут.

З усім, що ми виставляємо на сайті чи то у форматі статті, чи реклами мною чи кимось із наших авторів (натисніть тут, щоб прочитати більше про наших авторів) я проводжу тест, про який я дізнався з однієї книги. Тест називається  «Розкажи мамі». Якби ви розповіли про щось своїй мамі, що б вона вам відповіла? Ви будете їх розповідати з гордістю? Чи будете ви впевнені в цій речі, щоб не соромно було це запропонувати мамі?  Таким чином можна визначити, чи варто вам це робити.

Наша мета – надати корисну інформацію та ресурси, щоб спростити, вдосконалити або змінити життя на краще. Але паралельно цьому – допомагати комерційним клієнтам розвинути свій бізнес, що допоможе нам утримувати Immigrant Porada як безкоштовний ресурс.  

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com