Grammarly – покращення вашої англійської граматики

0

А ви граматично правильно пишете англійською? Однією з найбільших проблем слов’янських культур в англійській мові є вживання артиклів на письмі чи в усній формі.

Коли ви пишете в документі Word чи будь-де на комп’ютері, неправильно написані слова підкреслюються червоним і ви вибираєте правильно написане слово. Це супер, ми цим часто користуємося, проте є набагато краща послуга для цього, яка називається grammarly (www.grammarly.com).

З grammarly ви не тільки почнете писати більш граматично правильно, додавати пропущені артиклі, але й навчитеся, як краще писати. Особисто мої письмові навички нереально покращилися.


Компанія пропонує дві версії: безкоштовну і платну. На даний момент я користуюся безкоштовною, але незабаром хочу перейти на платну.

Письмо – це як одяг. За ним судять, коли ви знайомитеся.

Також якщо ви працюєте на професійній роботі, вам потрібно вміти грамотно писати.

От приклад недавно написаного мною повідомлення.

grammarly-Iporada


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com