Продається Green Card. Дешево!

0

Хочете придбати Green card? У нас зараз є кілька на продаж. Green card – це документ, який дозволяє вам легально іммігрувати у США. Приблизно вона коштує…

Стоп-стоп-стоп. Green cards не продаються. Скільки б грошей у вас не було, ви не можете піти в магазин і купити її. Чому я зробив такий вступ? Тому що не один раз чув і досі чую, як хтось каже: «Я просто куплю Green card» або «Він/вона купили green card і виїхали до Америки».

Три найпопулярніші методи отримання Green card:

  1. Виграти в лотерею. Ви подаєте свою заявку на розіграш. Потім проводять лотерею, і якщо ви перемогли, вас повідомляють. До речі, якщо ви хочете подати заяву на розіграш Green card, ось покрокова інструкція.
  1. Робота. Наприклад, ви подаєте заявку на якусь роботу в США. Вас приймають на неї, ви професійно працюєте, і компанія вас дуже цінує. Тоді вона просить у держави надати вам Green card.
  2. Ваші діти, батьки чи родичі – громадяни Америки, і вони подали документи на возз’єднання сім’ї. Для батьків і дітей це швидка процедура, а от для братів і сестер значно довша.

Це найпопулярніші методи, але не впевнений, що єдині.

Тож скільки насправді коштує придбати Green card? Ніскільки. Її не продають.

Але завершити на цьому я не можу. На лотереї отримання Green card деякі люди заробили чимало грошей. Яким чином?Багато компаній і людей в Україні пропонують взяти в розіграші Green card безкоштовно. Коли ви подаєте заяву на розіграш Green card через одну з таких компаній, інформацію про вас заносять до бази даних. Коли ви виграєте, до вас приходить людина, яка вітає з перемогою і пропонує 2 варіанти:

  1. Заплатити $5,000-10,000 чи більше, щоб вам віддали документи
  2. Знайти нареченого чи наречену для фіктивного одруження й нічого не платити, а та людина так хоче до США, що заплатить за вас обох.

Це лише припущення, але, можливо, саме тому деякі українці думають, що Green card можна купити.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com