Питання та відповіді про розіграш Green card

0

Багато людей ставлять дуже важливі й цікаві запитання про розіграш Green card. Чимало відповідей можна знайти в Інтернеті на офіційних і неофіційних сайтах. Але багато з них розкидані, й дуже рідко всі запитання можна знайти на одному ресурсі.

Тому ми створили ще одну живу статтю, куди будемо додавати запитання про Green card і відповіді на них. Тож, якщо у вас є що спитати, окрім того, що ми перелічимо нижче, пишіть у коментарях, і ми додамо ваші запитання і відповіді до цієї статті.

1. Чи правду кажуть, якщо взяти учать у цій лотереї, людину розглядають як потенційного емігранта і потім при подачі на туристичну візу, якщо буде така необхідність, у ній буде відмовлено.

Ні, неправда. Це типовий міф. Одне іншому не заважає.2. Якщо люди знаходяться на території США i є нелегалами, чи вони можуть подаватися на зелену карту?

Буває багато ситуацій, тому далеко не всі нелегали можуть получити зелену карту через лотерею. Інколи вони можуть собі дуже нашкодити виїхавши з США, щоб піти на інтерв’ю. Найкраще вам звернутися до імміграційного адвоката.

3. Якщо я пробую виграти зелену карту через фірму, чи можу я зараз паралельно сама подаватися через заповнення анкети?

Подвійне подання анкети анулює вашу анкету на цей рік. Тобто, жодна з анкет не буде брати участь у розіграші.

4. Чи назавжди мене дискваліфікує подвійне подання документів?

Ні, подвійне подання форми дискваліфікує вас лише на один рік.

5. Скільки коштує подання заявки на Green card?

Розіграш безкоштовний, і ви можете зробити це самі. Ось посилання на статтю, як безкоштовно подати заявку на розіграш.

Але є компанії, які роблять таке: а) Заповнюють за вас анкету й беруть гроші за послуги. Це нормальний і типовий сервіс. Це коштує від $10 до $50 за анкету. б) За вас заповнюють анкету, але в разі виграшу ви платите від $1000 до $10000 за людину. Я вважаю, що це не дуже справедливо, але моя точка зору суб’єктивна. Все залежить від вашої думки щодо цього питання.

6. Я перебуваю у США. Чи можу я брати участь у програмі DV (Diversity Visa)?

Так, учасник може перебувати у США чи будь-якій іншій країні. Він може подати заяву на розгляд з будь-якої точки світу.

7. Чи можу я подавати заявку лише раз протягом періоду реєстрації?
Так, законом дозволений лише одна заява для кожної людини протягом періоду реєстрації. Департамент штату використовує складну технологію, щоб визначити багаторазові реєстрації. Особи з більшою кількістю заяв будуть дискваліфіковані.

8. Чи можемо я й моя дружина/мій чоловік подавати окремі заявки?
Так, кожен член подружжя може подати одну заявку, якщо все зроблено відповідно до вимог. Якщо вибраний один з подружжя, інший має право подати заяву як родич.

8. Я натискаю кнопку “Submit”, але не отримую номера підтвердження. Якщо я подам ще одну заявку, я буду дискваліфікований?
Якщо ви не отримали номера підтвердження, ваша заява не була зареєстрована. Вам потрібно подати ще одну заяву. Це не будуть враховувати як подвійне подання. Щойно ви отримаєте номер підтвердження, не вносьте свою інформацію знову.

Ми будемо додавати запитання й відповіді до цього списку. Але все залежить від вас, адже ми не знаємо, які будуть запитання. Залишайте їх нижче в коментарях, і ми дамо на них відповідь.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com