Збільшення ефективності вашого бізнесу

бізнес працюватиме на вас, а не ви на бізнес
перевірена система, яка працює

Якщо ви розумієте, що ваша компанія не так
ефективно працює,
або вірите в те, що вона може працювати ефективніше,
ЧИТАЙТЕ ДАЛІ

Бо далі ви дізнаєтесь про те, що у вас є можливість збільшити
ефективність вашої компанії, що допоможе вам повернути свій особистий час, збільшити доходи та зменшити витрати та втручання в бізнес.

Круто було б, якби ваш бізнес працював автономно,

щоб ваше залучення було мінімальним, а ваш внесок був тільки на рівні лідера або ментора. Круто було б мати час на хобі чи подорож, або просто на те, щоб посидіти в кав’ярні за чашечкою і прочитати книгу, чи з друзями сходити в лазню і не хвилюватися, що телефон завжди має бути поруч.

У 2013 році я розпочав свій перший бізнес - з нерухомості. Ідея була в тому, щоб купувати будинки. Багато з вас знає, як це – мати перший бізнес. Кожну хвилинку, кожну вільну секунду вкладаєш у нього, щоб ваше дітище росло й розвивалося. Так само було й зі мною.

Окрім навчання й роботи на цілий день, я мав ще й бізнес, а крім цього, у 2013 році одружився. Справ у мене було багато, а годин в добі всього 24, тож я спав приблизно 4-5 годин щодня. Але я так звик до цього, що такий режим став для мене нормою: о 2 лягав, о 6 прокидався. За роки такого життя я багато чим поплатився. А саме, стосунками з близькими мені людьми. Я став логічним, не творчим, невеселим, нещасним і похмурим бізнесменом, якому всього було мало. Навіть ті гроші, які приносив бізнес, були мені немилі.

Коли ваш бізнес стає успішним, зникає особистий час 

і ми доходимо до моменту, коли приділяємо бізнесу або більшість часу або весь. Можливо, це вам подобається, це ваш стиль життя, а, можливо, ви ненавидите кожен день, але вам, як в мене це було, подобається дохід.

Я знав, що має бути інше вирішення проблеми. Я неможу працювати 20 годин на день до кінця своїх днів. Успішні компанії не будувалися навколо однієї людини.

Я інвестував більш ніж $20,000

на різноманітні семінари, тренінги, ментроство і коучинг, щоб вирішити свою проблему. Усе, чого я навчився, я застосовував на практиці щодня у своїх справах. Прогрес був маленький, але стабільний. Але одного разу до мене дійшло, як все працює, що за цим потрібно робити, на чому потрібно зосередитися, а що треба відкласти на задній план. Саме тоді мій результат став помітним, коли люди почали казати мені: “Звідки у тебе стільки часу на особисте життя і як ти стільки всього встигаєш робити?” Я почав оптимізовувати свій бізнес, процеси, збирати команду та робити інші дії, про які я дізнався. Усе те, що працювало, я також рекомендував іншим людям. І у їхніх справах почав бути помітний прогрес - система працювала.

Де б ви не були, ваш бізнес може працювати набагато ефективніше, що не тільки звільнить ваш час, а й дасть змогу повернути ваше життя назад туди, де бізнес працюватиме на вас, а не ви на бізнес. Усе, на що було витрачено десятки тисяч доларів і випробувано не в одному бізнесі, ми хочемо запропонувати вам, а саме:

Де б ви не були, ваш бізнес може працювати набагато ефективніше, що не тільки звільнить ваш час, а й дасть змогу повернути ваше життя назад туди, де бізнес працюватиме на вас, а не ви на бізнес. Усе, на що було витрачено десятки тисяч доларів і випробувано не в одному бізнесі, ми хочемо запропонувати вам, а саме:

  • Перетворення вас із власника бізнесу на лідера. Звільнення вас від щоденної рутини на роботі за допомогою зосередження на ваших лідерських здібностях, щоб ви стали прикладом, який наслідуватиме ваша команда.

  • Зібрання і залучення правильних і надійних людей у вашу команду, які будуть підтримувати і розвивати вашу компанію.

  • Ефективне керування фінансовими ресурсами вашої компанії для досягнення ваших цілей. А саме - оптимізація ваших витрат і інвестування грошей у те, що приноситиме вам більше доходів.

  • Створення процесів і стандартів, за допомогою яких в компанії буде передбачений кожен крок, а всі помилки будуть швидко усунені. Усе буде здійснюватись саме так, як ви це собі уявляєте.

  • Своторення і вдосконалення клієнтського досвіду (customer experience) - того, як ваш клієнт буде себе почувати під час отримання послуги чи товару, який виготовляє ваша компанія, щоб цей клієнт став постійним і рекомендував вас іншим.

  • Збільшення або стабілізація продажів, коли ви зможете передбачити завтрашній день і наступний рік.

Вам може здаватися, що перерахованого вище занадто багато. Або ж ви думаєте, що це само собою зрозуміло. Якщо ви плануєте вивести свою компанію на наступний рівень і вдало її оптимізувати, то це саме те, що вам потрібно зробити. Якщо ви вважаєте, що це само собою зрозуміло (common sense), прислухайтесь до слів Брeндон Буршар: “Common sense is no common practice” - Тобто “само собою зрозумілі речі не завжди виконують”. Загалом, кожен бізнесмен розуміє, що це потрібно, але чомусь не у кожного бізнесу ця бізнес-екоситема гармонійно налаштована.

Після того, як все буде зроблено і гармонійно налаштовано, ви будете мати:

  • Власний час, який зможете використовувати для того, щоб будувати стосунки з ближніми, мати час на хобі, робити що завгодно, що вас цікавить. Коротше кажучи, бути людиною, а не роботом-комерсантом.

  • Стабільні доходи знизять рівень вашого стресу, який завжди крокує з вами: це переживання про те, чи наступного тижня, місяця і року у вас буде достатньо продажів, щоб утримувати компанію і хороший спосіб життя;

  • Ви матимете чіткий план і шлях до досягнення того рівня, на якому ви хочете бачити свою компанію і не будете розбавлятися на тисячу підпроектів і кидатися на “те, що блищить” при кожній можливості, що ми часто робимо, коли не маємо чіткого плану.
Andriy Boychuk

Мене звати Андрій Бойчук, я засновник Immigrant Porada та декількох бізнесів з нерухомості. В Інтернет-сфері працюю з 2014 року, в основному фокусуюся на маркетингу. Саморозвитком, лідерством та бізнесом почав займатися у 2008 році, коли були переломні моменти в життя.

Моя сильна сторона у тому, що я поєдную старі методи ведення бізнесу з новими і розумію як бізнесменів старої закалки, так і нове покоління, оскільки працював не з однією справою, де були поєднання методи цих двох світів. Систематизацією бізнесу почав займатися у 2008 році, але все було зроблено на чужому бізнесі, а не на своєму. Свою ж справу я почав оптимізовувати для збільшення ефективності тільки тоді, коли почав вчитися від лідерів у цій сфері, як це робити. Сьогодні я та команда допомагаємо досягти результатів іншим. 

Тож як саме працює консультація?

 • Крок #1
 • Крок #2
 • Крок #3
 • Крок #4

Встановіть свої цілі

Якщо на 2 кроці ми розберемося з вашими проблемами, які потрібно вирішити вже і поставити вас на дорогу виправлення, то на третьому - ми допоможемо створити компанію, яку ви хочете мати: яка буде віддзеркалювати саме ті обсяги, той продукт, культуру і заробіток, який ви для себе бажаєте. І за допомогою цієї ідеальної картини ми допоможемо створити детальний план, який допоможе вам дійти з того місця, де ви зараз, у те місце, де ви хочете бути.

І найголовніше - наша система працює у будь-якому бізнесі і на будь-якому рівні розвитку.

Я особисто розумію, що кожна людина і кожний бізнес знаходяться на різних рівнях, і люди, у яких недостатньо грошей, готові інвестувати більше свого часу, але зекономити фінансово, навпаки, щодо людей, які мають гроші, але не мають часу.

Тому у нас є два пакети консультацій, які підійдуть кожному.

$

Базова консультація
з планом дій - $300

 • 4 години консультацій (початкова співбесіда, надання інструкцій і плану, фінальна година консультацій (підсумок));
 • Надання плану з 30-денним розкладом, що за чим робити, щоб оптимізувати ефективність вашої компанії;
 • Надання всіх інструментів та інструкцій, які допоможуть вам оптимізувати вашу компанію та підвищити її ефективність.

$$

30 днів роботи з
командою - $1,500

 • 12 годин консультацій
 • Щоденний зв'язок через електронну пошту
 • Accountability call на початку, всередині і вкінці тижня;
 • ​Надання персоналізованого плану з 30-денним розкладом, що за чим робити саме у вашому бізнесі;
 • ​Надання всіх інструментів та інструкцій, які допоможуть вам оптимізувати ефективність вашої компанії;
 • Бонус, який покаже, як прискорити процес.

Проблеми з оплатою або маєте додаткові запитання?
Натисніть тут

Після того, як ви виберете один із варіантів, протягом 48 годин ви отримаєте лист, у якому ми призначимо першу телефонну зустріч. Під час розмови ми поставимо вам запитання про ваш бізнес і про те, який саме продукт чи послугу ви продаєте, і чому хочете збільшити продажі.