Професійний і доступний хіропрактик в Нью-Йорку без страховки

4

Рік чи два тому мені зателефонувала дружина й сказала тривожним голосом, що в неї щось зі спиною: потягнула на йозі чи щось таке. Таке буває рідко, тож я зрозумів, що це щось серйозне. Що робити? Куди йти?

Звісно, ні в мене, ні в неї не було медичної страховки. Але це не перше, про що ми подумали. Для початку ми не могли зрозуміти, до якого лікаря звернутися. Хребет – це серйозно. Тож спершу ми запитали рідних і друзів.

Сестра порадила піти до Etri. Її відповідь мене здивувала. Вона сказала це так, наче піти до лікаря – це купити каву в McDonald’s. Хто це і чому вона так впевнено відповіла, я дізнався потім.
Тож ми зателефонували, а слухавку підняла не надто приємна російськомовна жіночка. Але в нас не було часу думати, тож ми просто поїхали в їхній офіс. Я сконтактувався із сестрою, а потім випадково сказав про неприємну секретарку. Вона посміялася і сказала, що там немає секретарки. Хм, звучить дивно.

Коли ми прибули до офісу, то зрозуміли, чому сестра засміялася. Це був один з таких російськомовних медичних офісів, де одна дівчина працює на всіх посадах. У черзі на прийом ми чекали десь 30-40 хвилин.

Потім вийшов дуже привіт чоловік років 40-50, вислухав дружину, провів діагностику, пояснив дружині, що робитиме, а потім почав масажувати. Він розповідав про кожен свій рух, чому так стається і що робити, щоб більше не потрапляти в такі негаразди. За 20-30 хвилин його розповідей я дізнався більше, ніж за весь курс біології. Потім виявилося, що він працює ще й професором у коледжі.

Він вилікував мою дружину. Коли ми почали розмовляти про оплату, сталася неймовірна річ. Ми згадали, що в нас нема страхування, а він відповів, що це не має значення. Ми заплатили $35 чи $40, а це дуже мало для такого спеціаліста. Він навіть сказав, що якщо в нас нема грошей, це неважливо, адже його мета – вилікувати пацієнта. У мене відвисла щелепа. Ми, звісно, заплатили, а він ще й дав нам безкоштовні ліки.

Пізніше я дізнався, що його відвідують чимало моїх друзів і знайомих. Він дуже відомий у Брукліні серед російської діаспори, хоча сам італієць і розмовляє англійською.

Для чого я вам усе це розповідаю? Щоб показати, що навіть у випадку, коли ви не маєте страхування, є дешеві лікарні й лікарі, де ви можете вилікуватися. Не потрібно боятися, що з вас візьмуть $200+ за прийом.

До речі, я не маю жодних домовленостей з тим лікарем і пишу цю статтю за власним бажанням. Мені ніхто за це не платитиме.

Наразі розклад такий: 2925 West 5 Str, Brooklyn, NY (718) 333-0015 – понеділок, середа, субота (подзвонити, щоб запланувати візит). 2116 Avenue P Brooklyn, NY (718) 338-4850 – вівторок та четвер

Ось його мобільний телефон: Dean J. ETRI, DC – 347.751.5199 і візитка:

hiropraktik-busines-card

Він працює в офісі у Брукліні, де бере трішки дорожче, бо йому доводиться орендувати приміщення, а також на Стейтен Айленді є його домашній офіс, де ви можете заплатити дешевше.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com