Готель, мотель чи Airbnb?

0

Я раніше не замислювався, яким важливим може бути різновид житла під час подорожі, до нещодавньої подорожі в Даллас. Ми подорожуємо, коли відпочиваємо або їдемо у відрядження. Ми можемо це робити кількома способами: літаком, автомобілем чи автобусом.

Тож чи є різниця у тому, де залишатися на ніч або й на довший період часу? Вона справді є, і я зараз поясню, у чому вона полягає. А ви вже самі вирішуйте, що для вас краще. Усі приклади я наводитиму з власного досвіду. Взагалі-то, я не дуже вибаглива людина, але й у машині не спатиму, якщо їду на 3-денний семінар.  


Житло для відпочинку

Найкращі два види житла на відпочинок – це Airbnb і готель. До речі, коли я кажу про Airbnb, то маю на увазі житло в оренду. Є багато інших схожих сайтів, але Airbnb такий популярний, що в цій статті я називатиму всі будинки в оренду саме так.Тож найкраще орендувати житло на Airbnb, адже таким чином ви маєте житло з усіма вигодами: туалетом, спальнею, ванною та телевізором. На Airbnb також часто можна знайти ціни на готель дешевше, ніж деінде, адже ви маєте справу з власником і можете торгуватися. Аня Огойко колись написала хорошу статтю про те, як правильно обирати житло на Airbnb.

Далі – готель. Якщо ви не хочете після себе прибирати, застеляти ліжко й готувати сніданки, рекомендую вам зупинитися в готелі, і не в 1-2-зірковому, а приблизно в 4-5. Вони будуть трішки дорожчими, ніж Airbnb, але сервіс і комфорт кімнати вартий цього.

Мотелі я раджу тільки якщо ви більше нічого не можете собі дозволити або якщо ви влаштовуєте roadtrip і зупиняєте кожні два дні в іншому місці. Мотелі недорогі, і ми не раз орендували їх за $35-65 на ніч й були задоволені чистотою і сервісом. А в деяких містах, як-от у Монреалі, ми замовили мотель за $150 за ніч і були надзвичайно щасливими, адже там це було єдине житло, яке ми могли собі дозволити. Я вже не кажу про ціни на готелі й airbnb.


Житло для відрядження

Щоразу, як я літав у інший штат на семінар чи інший захід, знімав собі кімнату через Airbnb. Одного разу навіть зробив дурницю і орендував спальне місце замість кімнати. Читайте про цю подорож тут. Щоразу я прилітав з такої подорожі виснаженим на всі 100%, хоча я не та людина, яка швидко втомлюється.

Я завжди користувався Airbnb, бо це було найдешевше. Мотелі я не брав до уваги, адже вони були за містом, а події, які я відвідував, завжди відбувалися в центрі міста. Готелі, де власне й проводили семінари, завжди були на $20-40 дорожчими, тому цей варіант я також не розглядав.

Щоб не повторювати попередніх помилок, цього разу в Далласі ми з сестрою орендували номер в тому готелі, де відбувався семінар. Я не можу передати словами, яка велика різниця між цими умовами. Я відпочив, повернувся, сповнений силами та енергією, задоволений і спокійний. Нікуди не потрібно було бігти, спішити. Достатньо було просто спуститися зі свого поверху на семінар. Крім економії часу й сил, з’явилися нові можливості познайомитися з людьми, які теж приїхали на цю подію.

Ви можете зустріти свого наступного клієнта чи просто хорошу людину, з якою можна приємно поговорити. Airbnb – чудовий сервіс, але не для бізнес-подорожей. Раджу вам завжди орендувати місце в готелі, щоб не хвилюватися ні про що зайве.

Деколи я їжджу в бізнес-подорожі в інші штати машиною, і часом потрібно подрімати 5-7 годин чи переночувати до ранку, владнати всі справи й їхати назад додому. У такому випадку не вигідні ні готелі, ні Airbnb. Майже завжди я знімаю номер у мотелі й ночую там, адже мені потрібні лише чистота, ліжко й тепла вода, а мотель відповідає всім цим критеріям.

Усі люди різні, і в кожного з нас свої вподобання, побажання й вимоги. Я описав усе зі своєї точки зору й з власного досвіду. Тому ласкаво прошу вас дослухатися або не дослухатися до моїх порад. А я і всі читачі Immigrant poradа дуже хотіли б почути вашу історію і дізнатися про ваш досвід щодо оренди житла в подорожах.


У цій статті деякі посилання є партнерськими. Читайте більше про це тут.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com