Що таке HOV або car pool смуга на шосе в Америці

0

High Occupancy Vehicle (HOV), або в інших штатах car pool – це смуга, по якій можуть їхати машини з певною кількістю людей в автомобілі. Наприклад, бувають 2+ або 3+ HOV. Це означає, що в машині повинно бути мінімум 2 або три людини.

Для чого це роблять? Міста мотивують людей користуватися однією машиною замість трьох, наприклад, щоб розвантажити дороги. Для того, щоб зменшити трафік і звісно ж, зменшити викид газів в атмосферу.

І пам’ятайте, якщо ви їдете по цій смузі і у вас немає мінімуму людей в авто, ви перебуваєте під загрозою штрафу. Від $100 і вище, залежно від штату.

Знак HOV виглядає так:


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com