Як зареєструватися і почати працювати на Upwork

0

Що таке Upwork? Це он-лайн платформа, у яку об’єдналися найпотужніші сайти для пошуку роботи фрілансерів: Elance і Odesk.

Тож очевидним є те, що Upwork тепер є обов’язковим місцем для фрілансерів або будь-кого, хто хоче працювати чи підробляти он-лайн і знає англійську мову хоча б на рівні Intermediate (ви можете зареєструватися і без знання мови, але проектів, опублікованих українською чи російською там одиниці).

Що потрібно для того, щоб зареєструватися на Upwork?

  • кілька годин часу на заповнення анкети і проходження тестів
  • базове знання англійської мови
  • ваша професійна фотографія (обличчя)
  • навичка/и, яку/і ви можете використовувати для роботи (наприклад: знання французької, програмування на Java, створення сайту на WordPress, професійний запис голосу, введення даних, набирання тексту, написання оповідання…)

Що потрібно для того, щоб вас взяли на роботу на Upwork?

  1. Зробіть свій профіль «красивеньким». Заповніть його всією можливою інформацією про себе. Детально опишіть досвід роботи (навіть якщо це були волонтерські чи студентські проекти) та всі свої вміння (можливо, хтось шукатиме людину саме з вашою оригінальною навичкою?)
  2. Пройдіть якомога більше тестів. Ці тести перевіряють ваші знання мов, а також певної галузі, наприклад, Microsoft Word чи С++. Пробуйте робити всі, які, на вашу думку, можуть бути успішними. Якщо результат буде низьким, його можна буде не публікувати.
  3. Підпишіться на RSS про нові проекти. RSS – це найшвидший спосіб отримувати оновлення про нові проекти, які можуть вам підійти.  Найцікавіші проекти розхапують блискавично! А ви ж не будете оновлювати свою стрічку в Upwork кожні 10 хвилин? Дізнайтеся, як оформити RSS підписку тут.
  4. Подавайтеся, подавайтеся і ще раз подавайтеся. Саме так: подавайтеся багато. На все, що ви точно зможете зробити або точно зможете швидко навчитися, як це робити. Не лінуйтеся і не зважайте, що на проект подалося вже 20 людей. Подаватися на все – це обов’язкова умова для успіху на Upwork, особливо на початках.
  5. Присвятіть час на написання кількох «заготівок» листів, які ви буде писати роботодавцю, коли подаватиметься. Нехай вони будуть дуже лаконічні, грамотні (попросіть англомовних друзів вичитати текст) і по суті. Проте обов’язково при подачі на роботу робіть цей стандартний текст листа оригінальнішим, щоби від вас відчувалося, що ви кілька разів прочитали про проект і «загорілися».
  6. Беріться навіть за дуже дешеві проекти, якщо ви починаєте. Ви ще не працювали на Upwork? То у вас немає ні відгуків, ні «зірочок». Тому вас, швидше за все, не візьмуть на складні та цікаві (на жаль) проекти. Проте подавайтеся на цікаві і дешеві не тільки тому, щоб вам написали відгук, а й тому щоб отримати досвід того як же ж той Upwork працює.

І далі діло за вами!

Приємної роботи і натхненного фрілансу!

[оновлено – 1/13/16] рекомендуємо почитати коментарі нижче. Дуже хороша додаткова інформація.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

[convertkit form=4858064]

Про автора

Avatar

Анна Огойко - редактор сайту Immigrant Porada, перекладач і викладач. Авторка статей про подорожі, іноземні мови та мотивацію.