Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Ігри розуму або інтелектуальні розваги для мігрантів

1

Чи грали ви колись у trivia? Або брали участь у паб-квізі? Чи, можливо, ви любите розплутувати складні задачки квестів? Якщо так, тоді ця стаття для вас. У ній йдеться про імпровізаційні ігри та інтелектуальні розваги для наших мігрантів, які проводяться  у США російською мовою.


Мозгобійня

Гра «Мозгобійня» — досить популярна та вже охоплює багато штатів (Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Іллінойс, Мінеаполіс, Каліфорнія). Це свого роду аналог «брейн-рингу». Група друзів збирається у пабі, спілкується і тим часом відповідає на питання гри. Усього 7 раундів. Звичайно звучать питання на зі школи та на загальну ерудицію, а також на знання музики, живопису та кіно.

Зі свого досвіду скажу, що кожна гра завжди цікава та зовсім не є проблемою. І навіть, якщо ви прийшли самі — організатори завжди знайдуть вам команду. Іноді під час квізу проводиться розіграші квитків на концерти наших зірок. Гра проводиться раз на два тижні.


Квіз, Пліз

Аналогом «Мозгобійні» є «Квіз, Пліз» (Нью-Йорк).  Це ще одна інтелектуальна гра. Є франшизою російської гри, організованою колишніми КВН-івцями. Цей паб-квіз має також 7 раундів, проте, деякі з них мають питання з варіантами відповідей. Також організація гри трохи інша, але це робить її не менш цікавою.


Кіноринг

Якщо ви добре знаєтеся у кіно, тоді гра «Кіноринг» для вас. Вона теж організована у форматі паб-квіза та охоплює питання про кінофакти, акторів, саундтреки, кіноляпи та інше. Головним призом є шампанське та… статуетка Оскару. «Кіноринг» проводиться раз на два тижні у Нью-Йорку.


Quest-time

А тепер розвага для тих, хто, окрім командної гри, любить грати «сам за себе» (а також гру «Мафія»). Йдеться про компанію «Quest-time». Суть гри у тому, що розгортається один детективний сюжет і ви маєте певну роль у ньому, свої цілі й таємниці. Для того, щоб досягти своїх цілей, вам потрібно взаємодіяти з іншими гравцями, щось дізнаватися, інтригувати, можливо, провокувати. Це досить незвичайна розвага, яка дає людям змогу розкритися, проявити фантазію, відчути себе іншою людиною та подивитися на себе з іншого боку. Сюжети досить різноманітні та охоплюють майже всі вікові категорії, починаючи з квестів для дітей від 5 років. На даний момент ігри проводяться у Бостоні та Нью-Йорку російською та англійською мовами.

Загальна тривалість всіх ігор — близько трьох годин. Та це буде незабутній час, який ви весело проведете з друзями, познайомитесь з цікавими людьми, дізнаєтесь багато нового та як слід потренуєте мозок.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Pin It on Pinterest

Share This