Список інструментів і приладів для вашого бізнесу в США

0

На перший погляд здається, що створення бізнесу, – проста й примітивна справа. Але насправді такою вона є для людей, які ніколи цього не робили.

У цій статті я, спираючись на власний досвід і досвід друзів-бізнесменів, дам вам список необхідних складників вашого бізнесу. Я зроблю цю статтю «живою»: викреслюватиму інформацію про інструменти, що застаріли, і додаватиму якісь нові корисні поради.

То що ж саме потрібно для вашого бізнесу? Чесно кажучи, це дуже особиста справа, оскільки кожному бізнесу потрібні своє оснащення, свої постачання й програмне забезпечення. Але, звичайно, є речі, які є спільними для різних видів бізнесу.

1. Комп’ютер

Про це багато не писатиму, бо, якщо ви починаєте свій бізнес, найімовірніше ви використовуєте свій персональний комп’ютер і не купуєте поки що окремий для бізнесу. До того ж, технології змінюються щодня, тому буде складно щось рекомендувати, адже кожен тиждень або два інформація ставатиме застарілою.

Втім, після того, як я купив свій перший комп’ютер Apple, думаю, що більше не використовуватиму Windows. 

2. Лазерний принтер – HP LaserJet Pro 200 M251nw

Я завжди хотів принтер, де фарба не закінчується. Якось я навіть придбав якусь спеціальну установку для фотопринтера, у якій було багато фарби. Вона подавалася через трубки, і теоретично я міг друкувати скільки завгодно. Але ця історія була без щасливого кінця, оскільки мені довелося викинути й ту установку, і сам принтер. Більше подібними речами я не займався.

Тепер ціни на принтери дуже доступні (20 доларів і більше), але фарба коштує дорого. Тому, коли я обирав, який принтер купувати, я витратив кілька годин свого часу на пошуки й знайшов те, що потрібно.

Цим принтером я користуюся вже понад рік, і єдине, що я про нього можу сказати, – так це те, що він нереально крутий і дуже економний. За весь час користування ним я ще жодного разу не змінював картридж. Хочу додати, що для бізнесу найкраще мати лазерний принтер.

Також додам, що картриджі для принтера відповідно недорогі. Увесь набір можна придбати за $100.

3. Пристрій для створення етикеток – Brother P-touch – PT-D200

Це маленький принтер, який друкує на липкій смужці етикетки для всього, що тільки може бути. Можливо, коли ви відкриватимете свій бізнес, ви подумаєте, що це зайве. Але я скажу вам, що ви помиляєтеся.

Кожну папку, коробку, дріт та інші речі я раджу на самому початку пронумерувати чи назвати. Чи доводилося вам довго шукати зарядний пристрій то якогось приладу? Чи бувало з вами таке, що у вас лежать 10 папок одного кольору, і ви не можете дізнатися, яка з них вам потрібна, поки не розгорнете кожну? Саме ця річ допоможе вам стати організованим і, відповідно, зекономить вам час. 

4. Сканер – Fujitsu ScanSnap S1300i або NeatReceipts

Завдяки сучасним технологіям і смартфонам не потрібно мати великий сканер, адже тепер це можна робити за допомогою телефону. Але в бізнесі принаймні раз на місяць необхідно сканувати довгий документ, чек чи рахунок. Тож бажано мати окремий сканер.

Чесно кажучи, я його ще досі не купив, але точно знаю, що хочу Fujitsu ScanSnap. Після довгих пошуків я зрозумів, що це найкращий варіант для мого бізнесу і, теоретично, для будь-чиєї власної справи. Його використовують багато бізнесменів і дуже позитивно про нього відгукуються amazon. Також він вдвічі дешевший за більшість схожих моделей, і його функції дуже зручні для бізнесу.

5. Картотека

6. Клавіатура й мишка – Microsoft Wireless Desktop 2000

Колись, коли тільки з’явилися бездротові клавіатури й мишки, я поставився до них скептично, оскільки вони використовували багато енергії, а батарейка виснажувалася за лічені дні. Але після того, як у мене на роботі усім змінили звичайні клавіатури й мишки на бездротові, я придбав їх і для свого бізнесу. У мене тільки позитивні враження від роботи з ними.

7. Веб-камера – Microsoft LifeCam Studio 1080p

Якщо у вас є ноутбук, веб-камера вам не потрібна. В інакшому випадку рекомендую вам камеру LifeCam Studio vid Microsoft, яку я використовую для свого бізнесу. Також на моїй роботі цю камеру використовує кожен працівник, і ще жодного разу ніхто не скаржився на її якість.

8. Мікрофон – Audio-Technica ATR2100

Цей інструмент необхідний тільки тим, кому потрібно записувати аудіо. Якщо вам це не потрібно, мікрофону у вашому ноутбуці або веб-камері буде достатньо для робочого столу.  Але, якщо ви починаєте свій подкаст або знімаєте відео й вам потрібен хороший мікрофон, я рекомендую Audio-Technica ATR2100.

Однак хочу дещо додати. Виявляється, якість запису надзвичайно залежить від комп’ютера. Коли я користувався Windows, мені дуже не подобався отриманий звук. Здавалося, що мікрофон не відіграє жодної ролі в записі. Окрім того, постійно з’являвся шум. Коли я придбав ноутбук Apple і протестував на ньому свій попередній мікрофон, був неймовірно вражений. Різниця приголомшлива. Тепер мені здається, що я записував усе на студії.

Для створення бізнесу вам не потрібно все одразу. Можна купувати речі й у процесі розвитку. Але корисно мати список заздалегідь, щоб не ламати голову, що потрібно придбати наступним і яким саме має бути цей пристрій. Тому можна завести так званий wishlist для вашого бізнесу. Якщо ви не знаєте, що це таке, прочитайте статтю тут.

У цій статті деякі посилання є партнерськими. Читайте більше про це тут.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com