Immigrant porada 1 рочок: у нас є зубки і ми вже ходимо

0

Нам сьогодні рік. Рік тому ми запустили Immigrant Porada.

І тим, хто не знає, чому була обрана саме ця дата, скажу, що рік тому народилася наша донечка Ангеліна, і на честь цього ми запустили Immigrant Porada.

Початок був повільний і нелегкий, але в цьому й полягає інтерес. Як сказала редактор сайту Анна Огойко: «Здається, що вже більше ніж рік, скільки всього зроблено!».

Immigrant Porada – це не тільки сайт, блог, платформа. Це місія. І люди, які теж мають місію в житті, знають, що дуже важко її нести, не здаватися, не розчаровуватися. Але нагорода надзвичайно велика й солодка, коли завдяки твоїм діям змінюються людські життя. Тож у цій статті я напишу, що відбулося за цей рік і чого ми досягли.

Цього року було кілька падінь і злетів. Почнімо зі статей. За цей рік було опубліковано приблизно 280 статей, і до кінця 2016 року ми плануємо мати 400. Найпопулярнішими цього року були (перерахую їх як рейтинг):

  1.     Як вивчити англійську мову: покрокова інструкція і ресурси – автор Анна Огойко
  2.     50 робіт, на які можна вже зараз подати заявку в США – автор Андрій Бойчук
  3.     Як безкоштовно взяти участь в розіграші Грінкарти (Green card)?  – автор Андрій Бойчук

Також цього року до нас долучилося багато авторів, які були раді надати нам інформацію. Це:

Якщо ви хотіли б стати частиною нашої команди й поділитися своїм досвідом чи знаннями на Immigrant Porada, натисніть тут.

Цього року ми відкрили форум, над яким дуже довго працювали, але через 2 місяці закрили його, адже створили групу на Facebook, яка стала дуже популярною за лічені дні, на відміну від форуму. Група активна щодня, і люди допомагають одне одному. Якщо ви ще не долучились до групи, приєднуйтесь – iporada.com/fbg.

grupa

Також цього року одну з наших статей опублікували в українській газеті в Америці, яка має назву «Нова газета».

gazeta

A також на популярному сайті Open Mind моя стаття-сповідь про 8 уроків, яких навчила мене Америка. Ким я був до того і ким став, а також про мої пріоритети та цілі в життя.  

Інша важлива статистика

  • У нас понад 7500 відвідувачів на місяць
  • 760 людей підписані на нашу емейл-розсилку. Якщо ви цього ще не зробили, дуже раджу підписатися iporada.com/email
  • 690 вподобань сторінки на Facebook
  • 1400 членів у групі Facebook  
  • 280 cтатей на сайті
  • 9 відеопрограм наживо «Запитай іммігранта»
  • 43 листи від людей, які мега вдячні нам за те, що ми робимо.

page-likesАле найбільше я завдячую здобуттю цих вершин нашій команді, а саме Ані Огойко. А також всім вам за підтримку. Immigrant porada створена для вас і заради вас, тож користайтеся.

Якщо вам подобаються матеріали, які ми публікуємо, поширюйте їх у соціальних мережах, діліться з друзями й викладайте на своїх сторінках.  А також рекомендую підписатися на емейл-розсилку, яка є цікавою і мегакорисною.

Далі буде! 😀

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com