Камери схову в Манхеттені

0

Одного разу до нас приїжджав друг з Вашингтону разом з подругою, яка летіла в Україну. Замість того, щоб нести свої сумки до нас з Манхеттена, вони планували залишити їх у камері схову.

Що таке камера схову? Ні, це запитання не до вас. Впевнений, ви знаєте на нього відповідь. Я поставив його собі, коли почув цю назву. Кілька секунд я згадував, що це таке. Востаннє я користувався камерою схову, коли приїжджав з мамою до Києва на співбесіду в американське посольство.
Чи є камери схову в Манхеттені? Я чесно відповів, що не знаю. Я справді не знав, але це дуже цікаве запитання. Тому я зробив маленьке дослідження.

Насамперед, в Манхеттені є 3 основні місця, куди прибувають автобуси й поїзди:

  • Penn Station
  • Grand Central
  • Port Authority Terminal

Ось що я знайшов. Державних камер схову немає. Усі вони приватні й не мають жодного стосунку до станції.

****ЗАСТЕРЕЖЕННЯ***** Я ніколи не користувався жодною з вище названих компаній, тому не можу казати, чи вони хороші, чи погані.

Тож тепер, коли подорожуватимете до Нью-Йорка, знайте, де можна залишити ваші валізи.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com