Коли найефективніше публікувати на бізнес-сторінку на Facebook?

0

Найкращий час викладати пости на вашу бізнес-сторінку на Facebook – той, коли підписники найбільш активні. Про це ця ціла коротенька стаття, яка допоможе визначити, час активності фолловерів.

Ось невеличке відео, як про це можна дізнатися. А після відео я розповідаю, чому це важливо для вашого бізнесу.

Чому це важливо?

Усе, що ви викладаєте в Інтернеті, є важливим для вас: стаття, відео чи ресурс. І ви робите це з метою продажу чогось, здобуття наступного клієнта або вам просто важливо поділитися чимось із вашою громадою.

Ви хочете, щоб більше людей побачило, що ви робите, ви хочете, щоб якомога більше людей це поширило серед інших, щоб якомога більше людей прокоментувало чи вподобало ваш пост. Том дуже важливо це робити саме тоді, коли ваші підписники найактивніші. Тож визначте це і плануйте свої пости на Facebook згідно з відео вгорі.


Хочете отримувати більше порад щодо онлайн-бізнесу, лідерства та саморозвитку? Підписуйтеся на ексклюзивні тижневі розсилки з корисною інформацією, яка посприяє вам у бізнесі, допоможе стати кращим лідером або просто людиною (натисніть тут).

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com